18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skrzywdzeni synowie izraela....

Halman • 2023-07-24, 21:33

tęczowe flagi też skrzywdzone...

Hrodgar

2023-07-25, 00:15
Kolejny atak antysemitów.

Mors_Nigra

2023-07-25, 00:18
Bardzo k***a dobrze! Nie dość, że żymianie, to jeszcze brudasy blokujący ulicę. Kierowca powinien medal dostać.

Bartshin napisał/a:

Żydzi ogólnie się dzielą, na tych 'normalnych' ludzi którzy po prostu sobie żyją, mają poglądy prawicowe czy lewicowe, ale są cywilizowani. No i są też ci pejsaci ortodoksyjni, którzy robią wszędzie chlew, są radykalni, plują na chrześcijan, oraz zachowują się często jak zwierzęta.



Hahaha, naiwnyś, jeżeli myślisz, że to ortodoksi stoją za żydowskim lobby światowym.

bercisko

2023-07-25, 08:53
Co to za antysemicka marka auta?

alucard321

2023-07-25, 09:26
Właśnie wpadłem na pomysł wykorzystania jednej z głowic atomowych.

Geraldinio

2023-07-25, 12:44
Bartshin napisał/a:

Żydzi ogólnie się dzielą, na tych 'normalnych' ludzi którzy po prostu sobie żyją, mają poglądy prawicowe czy lewicowe, ale są cywilizowani. No i są też ci pejsaci ortodoksyjni, którzy robią wszędzie chlew, są radykalni, plują na chrześcijan, oraz zachowują się często jak zwierzęta.



Pewnie mnie teraz zlinczują, ale Polacy niczym się nie różnią. Sa normalni, lewicowi, prawicowi, a są też ortodoksi, którzy plują na prawa kobiet i na meczach, lub święcie niepodległości zachowują się jak zwierzęta.

tfujdiler

2023-07-25, 15:23
Piękne to było, a te kórwy pejsiate znaczki naszyte na ramieniu powinny nosić a nie ze skórwiałymi szmatami na kiju JR100%

mazga50

2023-07-25, 19:12
alucard321 napisał/a:

Właśnie wpadłem na pomysł wykorzystania jednej z głowic atomowych.



Ale jak to, tylko jednej?

Geraldinio

2023-07-25, 21:04
mazga50 napisał/a:

Ale jak to, tylko jednej?



Na Kneset wystarczy, ale jakby jeszcze jedna się na zbyciu znalazła to poproszę na Wiejską w Warszawie.

antisol123

2023-07-25, 21:32
Za koszerną mielonkę piwko.

Cyfra1

2023-07-25, 22:23
Mój bohater

Bul_od_bytu

2023-07-26, 02:57
Geraldinio napisał/a:

Pewnie mnie teraz zlinczują, ale Polacy niczym się nie różnią. Sa normalni, lewicowi, prawicowi, a są też ortodoksi, którzy plują na prawa kobiet i na meczach, lub święcie niepodległości zachowują się jak zwierzęta.



Widzę, że nie macie pojęcia o pewnych sprawach i relacjach więc podam tylko 1 przykład.

Kneset w 14 lipca 2018 roku Knesset przyjął ustawę, która m.in. ustanawiała język hebrajski jako oficjalny język urzędowy (był również arabski) oraz określa Izrael jako państwo żydowskie, które ma prawo do stanowienia na własnym obszarze głosem swojego narodu. Z przegłosowanej wersji projektu wykreślono zapis mówiący o tworzeniu miejsc tylko dla żydów z powodu sprzeciwu opozycji parlamentarnej. Uchwalona ustawa ma wagę prawa konstytucyjnego.
Innymi słowy "Izrael jest tylko dla żydów", a żydem nie można zostać tak jak Polakiem bo tam znaczenie ma prawo krwi. Na świecie wszyscy morda w kubeł.

Jak nasz rząd przyjął ustawę o IPN, która mówiła o karze za przypisywanie narodowi polskiemu sprawczej roli w niemieckich zbrodniach II WŚ to od razu podniósł się skowyt z ambasady Izraela, USA, Niemiec, Wakandy i Atlantydy jakoby Polacy chcieli odebrać żydom monopol na pasożytowanie z holokaustu i chcieli zmieniać historię. Po kilku telefonach z USA Andrzejek z ekipą po cichutku wykastrowali ustawę tak, że została po niej tylko data i numer w dzienniku ustaw.

Teraz widzicie różnicę w odbiorze pewnych spraw w zależności kto prowadzi narrację w mediach i ośrodkach kształtujących opinie społeczne?

Huherko

2023-07-26, 17:14
Państwo Izrael oraz prawa LGBT+, co obie łączy? Nie istnieją :D