18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skrzydło samolotu kontra drewniany słup

iron.the.great • 2013-09-24, 05:30
Drodzy sadole mam dla was filmik, który przyprawi pewnie wielu z was o ból dupy. Nie ukrywam, że podobieństwo z katastrofą smoleńską jest ewidentne, ale do rzeczy. W roku 1964 FAA wykonało eksperyment, który polegał na rozbiciu samolotu DC - 7. Jednym z elementów testu było sprawdzenie jak zachowa się skrzydło przy zderzeniu z drewnianymi slupami telefonicznymi. W zasadzie nie będę zdradzał wyniku konfrontacji. Zobaczcie sami. Dodam jeszcze, że specjalnie wybrałem dla was wersję z muzyczką i dodatkowymi planszami z opisem co by nieznający angielskiego mogli sobie w google przetłumaczyć.



Przyjmijcie tę nową wiedzę z filmiku z godnością i postarajcie się nie zrobić zbyt dużej gównoburzy w komentarzach

BongMan

2013-09-24, 06:00
Coś mi się tu nie podoba. Za parę godzin lecę, pierwszy raz w życiu, całą noc mi się śnią jakieś ch*je muje, wchodzę na sadistica i pierwsze co widzę to rozj***ny samolot. k***a...

premium122

2013-09-24, 06:02
Eee nie chodzi tu o to czy samolot mogl sie rozwalic gdy pieprznąl w las , bo logiczne ze rozwalic sie musial.
Tylko o to , ze ruskie jesli ktos im nie pasuje to go wykoncza gdy maja ku temu okazje i jest szansa , ze sie to nie wyda.Tak w sumie zrobi kazde mocarstwo a przykladow na to , ze w walce o wlasny interes zycie ludzkie,prawo etc sie nie liczy ostatnio amerykanie daja nam bez liku.Wiec dziwi mnie gdy wiele nawet inteligentnych osob mowi ze to wypadek bo przeciez niemozliwe ze zamach.No kurde moim skromnym zdaniem patrzac na ruskow i ich dokonania to zamach jest bardziej prawdopodobny niz wypadek.A dzialania tuska ktory robil wszystko zeby rzetelnie nie zajeto sie sprawa tez daje do myslenia.

A co do gownoburzy - nie spinajmy sie,rozmawiajmy.W koncu umysl jak spadochron , ratuje gdy jest otwarty.
Noo to spieprzam do biura.

ps
BongMan napisał/a:

Coś mi się tu nie podoba. Za parę godzin lecę, pierwszy raz w życiu, całą noc mi się śnią jakieś ch*je muje, wchodzę na sadistica i pierwsze co widzę to rozj***ny samolot. k***a...



Noo no lecisz do UK? A pamietasz?Sikorski,anglicy,samolot,katastrofa w gibraltarze?
W kazdym razie milego lotu :mrgreen: