18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jofranco

2010-12-11, 10:34
gupota na maxa chyba sie pomysly skonczyly czy cos. odcinek ultra suchy, podaje jakies durne skróty nie maja nic wsplonego z matura i szkola btw KSM kojazy mi sie z zuzla Kalkulowana Średnia Meczowa ;) od nastpenego roku wchodzi

wexors

2010-12-11, 11:47
tylko on przepytuje ze 100 osób , a wybiera najgłupsze odpowiedzi :/ i mature niedawno pisałem i ni ch*ja nic nie było ze skrótów.

mi...........ex

2010-12-11, 13:33
@up dokladnie

wydaje mi sie to bardzo tendencyjne i wielu z was by sie zdziwilo jak duza role odgrywa stres. ja bym paru skrotow rozniez nie podal. gus, wiem co to jest ale o tym sie malo slyszy mowi wiec nie kojarzy sie zwlaszcza przy jakims stresie zwiazanym z kamera.

poza tym kategorie tych skrotow sa ladnie wypie**olone. najpierw zus i msz a potem km. kazdy facet wie co to jest km ale jestes w pewnym toku rozumowania i nagle km. fajne byly pierwsze odcinki gdzie na prawde pokazywal jelopow. gdzie lezy francja np i ludzie sie gubia albo ile metrow ma kilometr ;)
pzdr!

lesny21ck

2010-12-11, 14:47
Conscribo napisał/a:



albo mały gówniany robol ;)



A ja znam inna wersje i do tego przedluzona MGR INZ-Mozesz Gowno Robic I Niezle Zyc,a odwrotnie to-Zebys Niewiem Ile Robil Gowno Masz

Mephic

2010-12-11, 20:09
@wexors właśnie, nic nie było ze skrótów co jest kolejnym potwierdzeniem, że matura to bzdura. :)

@misiex Stres przed kamerą? Co to k***a, TVN na żywo jest, żebyś się stresował? I trzeba być tępym ch*jem, żeby nie wiedzieć co to jest MSZ czy ONZ, przykro mi.

Mikuś

2010-12-12, 01:56
Najgorszy odcinek z serii jak dla mnie. Nie chodzi o tych co odpowiadali, ale o samą tematykę. Jeżeli ktoś nie ma do czynienia z jakąś instytucją albo się nią nie interesuje albo z jakiegoś powodu zawsze używa pełnej nazwy, to skrótu może nie rozwinąć. Ja za ch*j bym nie wiedział od czego jest GUS i nigdy nie miałem jakoś potrzeby rozwijać sobie PKS, bo wiedziałem do czego służy. Od dziecka myślałem, że PKS to polskie coś tam samochodowe, a tu jednak zonk. Przez to miałbym przej***ne na YT i od czytania komentarzy musiałbym skoczyć z zieleniaka w Gdańsku (tak, dałbym znać o której i kiedy abyście przygotowali aparaty ;) ). "Matura to bzdura" to bzdura.

Huherko

2010-12-12, 11:44
Nie matura jest tu problemem, ale głupota ludzka ...

oozyxak0o

2010-12-12, 12:35
A po co mi jakieś skróty znać,których powszechnie wogóle się nie używa(stosuje się je tylko w polityce a wiadomo polska polityka=bzdura i burdel)

Livio

2010-12-12, 14:01
"nie lubiałam polskiego" / "pozdrawiam Judytę która nie chciała ze mną..." :D

Mephic

2010-12-12, 18:13
oozyxak0o napisał/a:

A po co mi jakieś skróty znać,których powszechnie wogóle się nie używa(stosuje się je tylko w polityce a wiadomo polska polityka=bzdura i burdel)



Po co w ogóle się czymkolwiek interesować, lepiej zostać internetowym warzywem. Jest coś takiego jak ogłada i obycie, warto je w sobie mieć.

dobo89

2010-12-12, 23:58
Cytat:

stres to stres ale ci w garniakach nejlepsi odj***ni ulizani w glowie pustka



Akademia Morska w Gdyni

teraz juz wiem czym sie różni od tej w Szczecinie, chociaż nie wszyscy tacy tępi jeden ogarnal prawie wszystko poza UJ

:samoboj:

Gienek2

2010-12-13, 09:29
ZUS to zakład uśmiercania społeczeństwa albo związek umysłowo spenetrowanych

pedrossi

2010-12-13, 10:47
KM - Koleje Mazowieckie :P

Sajko666

2010-12-13, 12:20
zdecydowanie najslabszy z filmikow. autorowi chyba koncza sie juz pomysly. nie bedzie piwka!

a tak btw nie przypominam sobie zeby na maturze ktos mnie pytal o skrot od Koni Mechanicznych...

Skurwysyn z natury

2010-12-13, 16:51
k***a napiszmy jeszcze kilka rozwiniec dla skrotu ZUS bo o to tutaj chodzi, ja daje nastepne
ZUS- Zabebiscie Uzdolnione Sepy... hahaha :samoboj:
teraz jeszcze dwie strony dla ZUS a potem przechodzimy do MGR, i k***A czytajcie co pisza ludzie nad wami, bo jak widze mgr inz i potem 2 posty dalej mgr inz i na nastepnej tronie pierwszy post mgr inz to dostaje k***icy.

I zgadzam sie z przedmowcami, ch*ja sie skroty maja do matury, jednak podstawowe skroty znac wypada, bo wychodzi sie na kretyna.

No i "moge wam powiedziec co znaczy KSM" rozj***lo system.