18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skrillex Drops One

Amol.the.Herbal.Liquor • 2013-02-24, 14:35
Kazam! tajemnica ujawniona!



Nie przepadam za większością kawałków dupstep'owych, ale muszę przyznać że jest kilka przyjemnych dla ucha (tj. dźwięk spokojnego wypróżnienia się podczas sraczki, własnej oczywiście :D )

chetek

2013-02-24, 20:22
@tr3mm0r

Ale co w związku z tym, że masz 31 lat? Jeśli musisz podkreślać swoje słowa wiekiem, to nie jesteś człowiekiem, który z wiekiem posiadł mądrość, a po prostu w tak młodym wieku jesteś już starym kapciem.

tr3mm0r

2013-02-24, 20:28
chetek napisał/a:

@tr3mm0r

Ale co w związku z tym, że masz 31 lat? Jeśli musisz podkreślać swoje słowa wiekiem, to nie jesteś człowiekiem, który z wiekiem posiadł mądrość, a po prostu w tak młodym wieku jesteś już starym kapciem.



Zwiazek to ma taki, ze wg ciebie "bycie doroslym" pozwala ci uzywac wulgaryzmow, a prawda jest taka, ze rzucasz miesem bo na nic innego "cie" nie stac.

"Cie" w cudzyslowie bo nie tylko o "cie" tu chodzi xD

timmy77

2013-02-24, 20:38
Ja tam słucham starego rocka od zawsze, ale kurde takie kawałki jak skrillex - make it bun dem, czy imagine dragons - radioactive są zajebiste ;D Jak ktoś nie jest zamknięty jak jakiś przygłup i ograniczony w jednym dziale muzycznym, to z każdego rodzaju mu się coś spodoba.

krzyś1990

2013-02-24, 20:48
@up Albo w zbiorczym,lub poprostu go usuneli.Osobiście zaczyna mnie to irytować.

kermit90

2013-02-24, 21:19
a tam pier...icie :) ja obejrzałem, posłuchałem, nie przepadam za tego rodzaju muzyką ale srać mi się zachciało więc jak widać działa! :)

koniokrad

2013-02-24, 21:21
A.J.K.S napisał/a:

Apox, Ja właśnie również. Ale widać czego słucha kolega Czerstwy i chyba całkiem mu k***a te dźwięki ch*jowe mózg wyżarły :facepalm:



Powiedział to cwaniak z AJKS w nicku, idź walczyć gdzie indziej.

rudy1557

2013-02-24, 21:31
un_nem napisał/a:

to normlane ze takich ludzie jak ten caly skrillex sie osmiesza i gnebi.
niech najpierw zrobi zespol ktory stworzy jakas piosenke z calym sprzetem muzycznym a pozniej niech to przerobi.
wtedy udowodni ze jest jakims tam artysta. ale samo zmienianie dzwieku muzyki gowno mu da. i ludzie beda go traktowali jak gowno.



Tak się składa, że skrillex ten temat już przerabiał jako frontman kapeli o nazwie From First To Last, więc to chyba nie jest najlepszy argument na to jaki to on jest ch*jowy. Jego dubstepowa kariera zaczęła się później.

erpi

2013-02-24, 21:35
Czemu nikt mi nie powiedział że mam dźwięk wyłączyć?
Jeszcze k***a na słuchawkach...

dekofi

2013-02-24, 21:54
teraz to on powinien się nazywać Srykleks :)

sramnapolske

2013-02-24, 22:51
nie ważne jakiego tematu dotyczy post itp itd ale jak czytam wasze wypowiedzi śmiem twierdzić iż was wszystkich k***a nienawidzę.. k***a kłócicie się o wszystko, dosłownie o k***a wszystko, a potem zdziwieni dlaczego Was k***a nikt nie lubi... i dlaczego polaczków wszyscy jebią ? no k***a dlaczego... j***ny pępek świata - Polska.. idź pan w ch*j !!! nie jesteśmy sami na tej j***nej planecie.. a kraj taki ja Polska po prostu nie jest gotowy na dobry dubstep.. nikt tego nie trybi i nie da dobie wpoić zagranicznych trendów.. ale k***y na iphone'ach odbierają YT.. egoiści pie**oleni.. sam nie słucham dubstepów i się nimi nie jaram, ale was to się nawet czytać nie da...

tr3mm0r

2013-02-24, 23:06
sramnapolske napisał/a:

nie ważne jakiego tematu dotyczy post itp itd ale jak czytam wasze wypowiedzi śmiem twierdzić iż was wszystkich k***a nienawidzę.. k***a kłócicie się o wszystko, dosłownie o k***a wszystko, a potem zdziwieni dlaczego Was k***a nikt nie lubi... i dlaczego polaczków wszyscy jebią ? no k***a dlaczego... j***ny pępek świata - Polska.. idź pan w ch*j !!! nie jesteśmy sami na tej j***nej planecie.. a kraj taki ja Polska po prostu nie jest gotowy na dobry dubstep.. nikt tego nie trybi i nie da dobie wpoić zagranicznych trendów.. ale k***y na iphone'ach odbierają YT.. egoiści pie**oleni.. sam nie słucham dubstepów i się nimi nie jaram, ale was to się nawet czytać nie da...




Odpowiedz na twoj post ( oraz wszystkie inne ), zwazywszy na twoj nickname moze byc tylko jedna: Sram na ciebie i tobie podobnych, pajacu.

brK.

2013-02-24, 23:23
@up up up up up up(Czyli do wszystkich)
A to wszystko to jest ch*j :D

komax3

2013-02-25, 01:11
tr3mm0r napisał/a:

Wiesz, ja mam 31 lat i naprawde kluja mnie w oczy wulgaryzmy na tym i innych portalach. Poza tym duzo bardziej prawdopodobne jest, iz osoba uzywajaca tych slow nagminnie jest wlasnie gimbusem.



tr3mm0r napisał/a:


Odpowiedz na twoj post ( oraz wszystkie inne ), zwazywszy na twoj nickname moze byc tylko jedna: Sram na ciebie i tobie podobnych, pajacu.



Jak się coś nie podoba to wyłącz monitor a nie hejtuj wszystkich w ch*j. Masz ponad 30 lat? Coś nie pasuje Ci? Morał: Sadistic nie jest dla "ciebie"*, wejdź lepiej tu i poćwicz pisanie z polskimi znakami, bo to mnie Twoje wypowiedzi kłują w oczy. Ludzi umiesz oceniać tylko po nicku? Jak myślisz ile mam lat? Znasz regulamin?

Przypomnę:
Cytat:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

(warto przeczytać całość...)
Więc to Ty łamiesz regulamin, a nie my przeklinając.

*Sam chyba wiesz o co mi chodzi.

//Mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Po prostu gość mnie wk***ił. :)

fifus92

2013-02-25, 01:25
Czerstwy napisał/a:

Hejterzyki j***ne.
W miesiąc zarobi więcej niż Wy przez całe nędzne życie.



O, to zupełnie jak Bieber

brK.

2013-02-25, 13:17
komax3 napisał/a:





Jak się coś nie podoba to wyłącz monitor a nie hejtuj wszystkich w ch*j. Masz ponad 30 lat? Coś nie pasuje Ci? Morał: Sadistic nie jest dla "ciebie"*, wejdź lepiej tu i poćwicz pisanie z polskimi znakami, bo to mnie Twoje wypowiedzi kłują w oczy. Ludzi umiesz oceniać tylko po nicku? Jak myślisz ile mam lat? Znasz regulamin?

Przypomnę:
(warto przeczytać całość...)
Więc to Ty łamiesz regulamin, a nie my przeklinając.

*Sam chyba wiesz o co mi chodzi.

//Mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Po prostu gość mnie wk***ił. :)


Też przeczytaj całość, gość ma English system and British keyboard, a Twój wiek jest zdumiewający, wpisałeś tyle, żeby ukryć swoje 15lat?
btw. i tak chyba nie przeczytałeś całości, bo bronisz typa który powinien mieć bana za sam nick. Elo.