18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skośny całe dnie...

Jesse.Pinkman • 2021-12-09, 23:04
...spędza przed komputerem więc rodzice postanowili zagonić go do nauki siłą.

Bonzacz92

2021-12-10, 13:03
Skośni mają w zwyczaju pracować dużo, za to bezmyślnie, podejście rodziców na filmiku doskonale to obrazuje :-D

mesjans

2021-12-10, 16:47
Starzy pokazali mu swego skilla.

Hose88

2021-12-10, 17:42
wilkoala napisał/a:

Już widzę oczami wyobraźni jak niedosłysząca emerytka w super sex call center drzę się "CO" do słuchawki, aż jej sztuczna szczęka wypada.



Aleś głupi... ze skrajności w skrajność, nic pomiędzy.

Oświecę Cię zatem. Moja siostra będąc na studiach poszła dorabiać na seks liniach wraz ze swoimi koleżankami. Część z tych koleżanek śmierdzącym kijem byś nie szturchnął, ale to jeszcze ch*j, bo erotyczne smsy głównie pisali faceci podając się za baby. Emeryci dodam, co sobie dorabiali.

Te ładniejsze szły na kamerki.

I co, zatkało, że żeś w ch*ja został zrobiony przez jakiegoś Pana Zbigniewa, albo Bożenę spod nocnego?

sobi37

2021-12-10, 19:06
Ale że ten ziomek ani razu się nie obrócił tylko wyj***ne i gram

klaszczebrwiami

2021-12-10, 19:28
Hose88 napisał/a:

Aleś głupi... ze skrajności w skrajność, nic pomiędzy.
Oświecę Cię zatem. Moja siostra będąc na studiach poszła dorabiać na seks liniach wraz ze swoimi koleżankami. Część z tych koleżanek śmierdzącym kijem byś nie szturchnął, ale to jeszcze ch*j, bo erotyczne smsy głównie pisali faceci podając się za baby. Emeryci dodam, co sobie dorabiali.
Te ładniejsze szły na kamerki.
I co, zatkało, że żeś w ch*ja został zrobiony przez jakiegoś Pana Zbigniewa, albo Bożenę spod nocnego?



Hahahah :) Śmiechłem w ch*j :) Ale co prawda to prawda :)

izo

2021-12-10, 21:19
Juzwa napisał/a:

Te wedlug ciebie "k***y" najprawdopodobniej nie miały nic wspólnego z k***ieniem się. To mogły być studentki, ale też emerytki, a ty grysikiem sufit lagrowałeś.



k***ienie się przez telefon to też kurestwo :roll:

gixi

2021-12-11, 14:35
narkotykiTanio.pl napisał/a:

774? Mi w pamięci zawsze dzwoni "770".



A ja pamiętam "771", było dużo tych numerów :roll: Ale nutka pod reklamę wyszła im porządnie jedna, i dlatego kilkanaście roczników nadal sobie ją nuci :-P

izo

2021-12-12, 00:18
gixi napisał/a:

A ja pamiętam "771", było dużo tych numerów Ale nutka pod reklamę wyszła im porządnie jedna, i dlatego kilkanaście roczników nadal sobie ją nuci




Private677

2021-12-13, 00:24
Nie dość że mu starzy wpie**olili to jeszcze później butelką w łeb dostał