18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok z wieżowca

Gryps44 • 2011-07-25, 23:58
No i w p*zdu... i wylądował... :homer:


Opis z YT:
Wyskok nie był celowy, Mati zaczepił się o piorunochron. Flimik ma już ponad 3 tygodnie, informacja da tych, którzy myślą, że Mati wyskoczył wczoraj. Filmik jest ku przestrodze, a nie dla podbijania YT.

Niedowiarkom polecam znaleźć moment, w którym pauzowałem, przyciąłem film lub cokowiek w tym stylu. Film nie był w żaden sposób modyfikowany, jest prosto z telefonu.
Uważasz, że skaczący zatrzymał się i odbiegł na bok, popatrz na film dokładnie, był już tak blisko, że nawet próba zatrzymania się nic mu nie dała. No chyba, że złapał się balkonu, szkoda tylko, że to realne tylko w kinie.
Dlaczego nie było krzyku i huku po upadku?
Nie wiem dlaczego Mati nie krzyczał, może tylko w filmach ludzie krzyczą, bo mają czas pomyśleć, żeby sobie krzyknąć. Huku nie słychać bo spadł na trawę, poza tym mikrofon kamery nie jest na tyle czuły, żeby wychwycić dźwięk z odległości 50m. A już na pewno nie przygłuszony huk upadku na miękką ziemię.

Mikuś

2011-07-26, 19:57
Mati ! Mati ! Kolega z wojska. Mati ! Mati ! Skoczył z wieżowcaaa.

Krupnykowsky

2011-07-26, 22:30
Śmiercią 27-letniego mężczyzny zakończyła się impreza, którą wspólnie z 16-latkiem zorganizował na...

16 latek napie**ala na 2 głosy w tym filmiku? o.O

Stefan_Sigal

2011-07-26, 22:53
@up

Ten artykuł jest z 2009 roku, tępe ch*je.

viktorx

2011-07-27, 00:11
Łódź FTW.

Dee_Loc

2011-07-27, 00:40
Cytat:

Niedowiarkom polecam znaleźć moment, w którym pauzowałem, przyciąłem film lub cokowiek w tym stylu. Film nie był w żaden sposób modyfikowany, jest prosto z telefonu.
Uważasz, że skaczący zatrzymał się i odbiegł na bok, popatrz na film dokładnie, był już tak blisko, że nawet próba zatrzymania się nic mu nie dała. No chyba, że złapał się balkonu, szkoda tylko, że to realne tylko w kinie.
Dlaczego nie było krzyku i huku po upadku?
Nie wiem dlaczego Mati nie krzyczał, może tylko w filmach ludzie krzyczą, bo mają czas pomyśleć, żeby sobie krzyknąć. Huku nie słychać bo spadł na trawę, poza tym mikrofon kamery nie jest na tyle czuły, żeby wychwycić dźwięk z odległości 50m. A już na pewno nie przygłuszony huk upadku na miękką ziemię.



W psychologii to sie nazywa jawnym klamstwem.
Przyklad: miales isc spotkac sie z dziewczyna, niech bedzie randka. Nie poszedles na nia z jakiegos powodu. Kumpel sie pyta jak bylo. Opowiadasz historie (klamstwo). Kolega nie wierzy Ci na co odpowiadasz: to idz sie spytaj X, widzial nas. Poza tym gdybym klamal czy opowiedzialbym Ci wszystko tak dokladnie?

Ode mnie: Fejk, nie ujety moment wyskoku. Rownie dobrze mogl przebiec z kamerzyste, a na dole czekal juz inny kolega.

Chudy3321

2011-07-27, 11:00
Ewidentnie widać jak pod koniec skoku kolega w czerwonej bluzeczce hamuje :)
Mam jeszcze jedno pytanie do autora tematu, dlaczego tak bardzo Ci zależy na przekonaniu nas, że naprawdę skoczył?

Nie każdy jest tak mało inteligentny jak ty.

po...........cz

2011-07-27, 18:56
Xenomorph08 napisał/a:



Jak była ze mną to miała.



You made my day... again

Simply

2011-07-27, 21:44
http://pl.wikipedia.org/wiki/Vesna_Vulović

Cytat:

Vesna Vulović (cyryl. Весна Вуловић; ur. 3 stycznia 1950) - serbska stewardesa, która 26 stycznia 1972 przeżyła upadek z wysokości 10 160 metrów po tym, jak w samolocie, którym leciała, eksplodowała bomba.



Ale, że k***a co ?

Mgla

2011-07-27, 22:18
Powiem cos podobnego, jakkw pewnym amerykańskim standupie. Media by powiedziały co za tragedia... ale jaka tragedia? o jednego debila mniej!

Hrabia Drapula

2011-07-27, 22:28
ale o co chodzi przecież wyraźnie widać biegł w stronę krawędzi na dachu,więc chyba chciał skoczyć ,czemu takie zaskoczenie?

rafmac

2011-07-28, 00:08
pewnie powiedzieli mu żeby skoczył po piwko.