18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok z mostu

Tasior • 2011-07-08, 09:25
22 letni Rosjanin pod wpływem alkoholu postanowił oddać skok życia... jak się okazało ostatni. Niestety nie ma nagrania z akcji wyciągnięcia jego rozj***nego ciała :szloch:


eboleq

2011-07-08, 18:25
Te chopki na moście w największym oddaleniu wyglądają jak zabójcy z filmów "30 sek po katastrofie Tupolewa". MOże to Ci sami.

brylant1412

2011-07-08, 19:34
Maxi-005 napisał/a:

@brylant1412
"9 kompania" dobry film, o rosyjskiej kampanii w Afganistanie, a ta konkretna scena to były tylko ćwiczenia na poligonie :D Polecam


może i tytuł był taki jak piszesz ale chodzi mi że ruski jest niedozaj***nia -

Tasior

2011-07-08, 19:53
Drogie Dzieci

Chciałem już wcześniej sprostować, ale ~Penerek mnie zbanował na chwilkę ;) .

Otóż jak wstawiam jakiś materiał, zawsze czytam źródło (opis w języku angielski, niemieckim lub suahili) tak więc z niego wiem co się stało... PAJEMAJECIE teraz?

P.S. :kupa:

Pener

2011-07-08, 19:54
tasior87 napisał/a:

Chciałem już wcześniej sprostować, ale ~Penerek mnie zbanował na chwilkę ;) .


a to ch*j :-?

Tasior

2011-07-08, 19:59
Pener666 napisał/a:


a to ch*j :-?



Znasz go może?

Pener

2011-07-08, 20:09
tasior87 napisał/a:

Znasz go może?


nie zadaje się z penerami

matik1993

2011-07-09, 15:01
To na pewno nie rusek na nich alkohol nie działa.

Gabini

2011-07-10, 18:33
kabalero88 napisał/a:



"Z tąd",że autor tak napisał debilu.
Serio jakiś test przy rejestracji powinien być.



Debilu, a gdyby napisał, że po wypadku jego ciało lewitowało po czym rozpłynęło się w powietrzu, to też byś mi powiedział, że tak faktycznie bylo, bo autor tak napisał?
Zgadzam się co do tego testu testem.

testu*

kasztaniuk

2011-07-10, 22:07
tomekte napisał/a:

sranie w banie, za małolata skakaliśmy z mostu kolejowego z łuku (czyli jak na filmie sama góra) i jak nikt nie przywalił w drewniany kołek w wodzie (3 przęsło było czyste jeszcze 15 lat temu, teraz nie wiem) to nic mu nie było...

pozycja mostu na google maps: 54.372359,19.839076

wysokość zbliżona



Co Ty pie**olisz...Most kolejowy koło Braniewa wcale nie jest tak wysoki jak na filmie. Jebie Ci sie w oczach już.

kabalero88

2011-07-11, 15:39
Gabini napisał/a:



Debilu, a gdyby napisał, że po wypadku jego ciało lewitowało po czym rozpłynęło się w powietrzu, to też byś mi powiedział, że tak faktycznie bylo, bo autor tak napisał?
Zgadzam się co do tego testu testem.

testu*



Nie debilu,widzę,że jesteś zbyt ograniczony umysłowo,aby zrozumieć moją aluzję więc odpowiem ci bardziej zrozumiale i dosadniej- kup sobie słownik ciulu!
A co do tego testu to wiedz,że gdyby był,to nikt nie musiałby czytać twoich wypocin. Ale spokojnie, jak zdasz do 3 klasy gimnazjum to się nauczysz.

Gabini

2011-07-11, 18:58
kabalero88 napisał/a:


Nie debilu


Cieszę się, że w końcu zwracasz się do mnie ciulu jak należy. Albo po prostu jesteś zbyt ograniczony umysłowo i nie wiesz gdzie należało postawić przecinek. Każdy zauważył (ja również), że napisałem post z błędem, ale po co bijesz pianę drugi raz na ten sam temat? Przecież nie o to pytałem. Nie miałeś co napisać i musiałeś się powtórzyć? Tak niesamowicie Cię podjarało, że zauważyłeś błąd ortograficzny? Czy po prostu z natury taki nudny jesteś? A cudzysłów to niesamowita aluzja swoją drogą. :)

Nie martw się, moje posty i tak mógłbyś czytać, bez konta też się da :)

kabalero88

2011-07-11, 23:57
Gabini napisał/a:


Cieszę się, że w końcu zwracasz się do mnie ciulu jak należy. Albo po prostu jesteś zbyt ograniczony umysłowo i nie wiesz gdzie należało postawić przecinek. Każdy zauważył (ja również), że napisałem post z błędem, ale po co bijesz pianę drugi raz na ten sam temat? Przecież nie o to pytałem. Nie miałeś co napisać i musiałeś się powtórzyć? Tak niesamowicie Cię podjarało, że zauważyłeś błąd ortograficzny? Czy po prostu z natury taki nudny jesteś? A cudzysłów to niesamowita aluzja swoją drogą. :)

Nie martw się, moje posty i tak mógłbyś czytać, bez konta też się da :)


Nie próbuj robić się na siłę inteligentny,bo skoro się debilem urodziłeś to debilem zdechniesz. Tak,twoje posty robią ogromne wrażenie na każdym,kto je czyta(to zresztą widać po ilości piw jakie otrzymałeś).
A pianę to ci tata może ubić przed spaniem. Jeszcze dwa miechy i wracasz do gimnazjum,więc używaj wakacji.

Gabini

2011-07-12, 16:36
@up
Faktycznie, straszne, masz więcej piw. I co, wyrywasz na to laski? ;-)
Twoje posty za to biją inteligencją. Wyzywasz tylko od debilów i ciulów, bo mądrego nie napisałeś jeszcze nic i ciągle się powtarzasz. Skończ już z tymi tekstami o gimnazjum prostaku, czytałem już o tym w Twoim poprzednim poście.
I nie interesuje mnie co robisz z tatą przed snem, u mnie (w normalnym domu) frazeologizm "bić pianę" oznacza widocznie coś całkowicie innego niż u Ciebie. Pisałeś mi, żebym kupił sobie słownik ortograficzny, Tobie polecam słownik związków frazeologicznych, bo chyba jeszcze o czymś takim nie słyszałeś.

kabalero88

2011-07-13, 15:44
Gabini napisał/a:

@up
Faktycznie, straszne, masz więcej piw. I co, wyrywasz na to laski? ;-)
Twoje posty za to biją inteligencją. Wyzywasz tylko od debilów i ciulów, bo mądrego nie napisałeś jeszcze nic i ciągle się powtarzasz. Skończ już z tymi tekstami o gimnazjum prostaku, czytałem już o tym w Twoim poprzednim poście.
I nie interesuje mnie co robisz z tatą przed snem, u mnie (w normalnym domu) frazeologizm "bić pianę" oznacza widocznie coś całkowicie innego niż u Ciebie. Pisałeś mi, żebym kupił sobie słownik ortograficzny, Tobie polecam słownik związków frazeologicznych, bo chyba jeszcze o czymś takim nie słyszałeś.


To Ty w paru postach ciśniesz ludzi,którzy jebli literówke, a sam nie wiesz jak napisac "skąd". Ja pie**ole co za zjeb. Widzisz,pisze o gimbusach,bo jesteś jednym z nich chłopczyku. Więc wyjmij już rękę z nocnika i idź na dwór sobie pobiegać.

Gabini

2011-07-13, 16:44
Obejrzyj zanim kogoś jeszcze raz nazwiesz gimbusem jak mnie i kilka innych osób w Twoich postach. :)
YT:watch?v=kvZt8DwMQnE