18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sklepowa baba odpiera atak...

Halman • 2020-11-24, 08:29

...nożownika amatora co mu do wina zabrakło.. :amused:

edek_kotek

2020-11-24, 10:06
To chyba nie pierwszy napad, całkiem sprawnie jej poszło wyproszenie niechcianego klienta ;-)

Jesse.Pinkman

2020-11-24, 10:46
Ścierwo do utylizacji a babce koniecznie podwyżkę, nawet rozmowy przez telefon nie przerwała, żeby się z tym gównem rozprawić.

Rozjebie

2020-11-24, 11:19
Dziadek alkoholik święcie przekonany, ze z nożem będzie budził grozę. A baba najpierw parsknęła śmiechem, a potem prawie że jedną ręką wyj***la go ze sklepu. Tak samo jak niektórzy rurkowcy tutaj z przetłuszczonymi, długimi włosami święcie przekonani, ze z pałką teleskopową są w stanie obronić siebie lub kogokolwiek przed naćpanym kibolem :D

TRQPL

2020-11-24, 11:52
Amator, Stare baby jebie się prądem nie nożem

Halman

2020-11-24, 12:10
TRQPL napisał/a:

Amator, Stare baby jebie się prądem


i sra im sie na wycieraczki...

outsidethebox86

2020-11-24, 13:58
Przej***na jest praca w sklepie, nigdy nie wiesz kto przylezie, zwłaszcza w dużym mieście. Kiedyś też się szarpałam z gnojkiem
na ulicy w Glasgow, bo zaj***ł towar ze sklepu i go przylukałam, nie wiem czy to głupota była czy odwaga. Wiem, że teraz miałabym wyj***ne.

danielbiel1988

2020-11-24, 15:32
Jedno pchnięcie i baba leci targować się ale z Charonem. Miała farta że trafiła na zjeba, ale gdyby trafiła na świra... Czy warto ryzykować? No nie wiem...

Adrian92

2020-11-24, 16:26
Są osoby które robią napad ale nie mają zamiaru robić nikomu krzywdy, liczą na to, że akcja przebiegnie bez problemowo a jak ktoś się postawi to uciekają.
Są też tacy co idą po trupach do celu, krzywdząc a czasami zabijając osoby które im stoją na drodze.

Umówmy się, to, że pracownik jakiegokolwiek sklepu staje do walki z nożownikiem czy z kimś kto ma broń palną to czysty idiotyzm a nie bohaterstwo.
Stanąć w obronie człowieka - ok, ale śmiesznej gotówki w kasie? Jakbym pracował w takim sklepie to bardzo chetnie bym mu otworzył co by chciał i niech sp***ala, policja jest od tego by go łapać, nie ja ryzykując życie.
Nawet słaby nożownik może Cię zabić, ba, nawet dziecko z nożem może Cię zabić. Kwestia tego, czy chce to zrobić.

Silverface

2020-11-24, 17:14
Taka to czołg przewróci, kopnie w lufę i pójdzie dalej. Przydała by się w WOT. XD