18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sklepik

Slevin • 2012-03-04, 15:31
W małym amerykańskim miasteczku facet otworzył sklep, w którym sprzedawał wyłącznie trąbki i broń. Któregoś dnia do sklepu wchodzi jakiś obcy klient, przechadza się po sklepie, rozgląda... i po chwili pyta:
– Jak panu idzie ten dziwny biznes?
– Dziwny? Dlaczego dziwny?
– No bo sprzedaje pan tylko trąbki i broń.
– I co z tego?
– No dobrze, to niech mi pan chociaż powie, czego sprzedaje pan więcej – trąbek czy broni?
– A tak po równo. Za każdym razem, jak klient kupi trąbkę, to po paru dniach któryś z jego sąsiadów kupuje broń.

Slevin

2012-03-05, 00:59
nie. po prostu wziąłem tak bardzo losowy kawał z losowych czeluści internetu, skopiowałem by sprawdzić czy tu już był, a skoro widzę ze go nie było nawet to się niezmiernie bardzo cieszę że otrzymuję za to tak bardzo wirtualne piwa.

torros20

2012-03-05, 02:37
Postawiłem piwo może zmiękczy tego suchara

BongMan

2012-03-05, 09:32
Wczoraj to wrzuciłem na yafuda, dzisiaj to widzę na sadisticu :D Mówią, że sucharami rzucam a proszę jaką inspirację ludzie ze mnie czerpią :) dobry dżołk.

.:...........:.

2012-03-05, 09:35
BongMan napisał/a:

Aha, mój komentarz został usunięty. Super k***a. Prawdziwe polska strona - kolesiostwo i korupcja na topie.



W Polsce jesteś. :amused:

O, do tego zmieniasz treść posta, :-?

BongMan

2012-03-05, 10:29
Bo mi się poj***ło. Wrzuciłem to wczoraj, ale nie na sadistic tylko na inną stronę. Sorki.

cycuhaha

2012-03-05, 15:43
Do każdej kupionej trąbki sąsiad kupuje broń-ok, ale jak ktoś przyjdzie po broń to sąsiad nie kupi trąbki więc broń powinna iść lepiej. Bezsens.

lintu

2012-03-05, 21:37
BongMan, zacznij ogarniać, albo przetkam Ci tyłek dla otrzeźwienia. :amused:

Parzo

2012-03-06, 18:40
k***a "Obcy klient" nie k***a znam kazdego klienta w sklepie i jest moim najlepszym przyjacielem -.- ja pie**ole :facepalm: