18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sklep z bezsensownymi rzeczami

alien1991 • 2013-06-26, 13:32












zaj***ne z joemonster.org xD

Zimny_browar

2013-06-26, 17:45

Rowerek marki śmierć na miejscu! W specjalnej trosce o twoich podopiecznych.

tomash150 napisał/a:

brakuje wody w proszku



Wystarczy skruszyć lód. Proste.

matiqq

2013-06-26, 18:30
Dywanik Lego- zajebiste, bachorki układają lego na nim, przez co wiesz, że trzeba go ominąć.

Pistolet na wrzącą wodę- zajebiste, bachorki będą pryskać ciepłą wodą (nawet wrzątek przy tak cienkim strumieniu się ochłodzi do 40-50 stopni).

Dwu-centymetrowy przedłużacz- zajebiste, pod warunkiem, że to na fotce to takie coś ale słomka do picia, a za gniazdem jest bębenek z kablem który osłaniany jest przez słomkę.

Ostrzałka do łyżek- zajebiste, w końcu skończą się moje męki z teściem, który dostał jajkiem z barszczu białego po nieudolnej próbie przekrojenia owego jajka łyżką. * (to samo tyczy się kiełbasy).

Kamasutra dla Singli- zajebiste, ale tylko dla nastolatków.

Chemia dla kotów- Zajebiste, nareszcie nie będzie problemu z tatuowaniem.

Zabawkowy pociąg podziemny- zajebiste, szczególnie dla Nie w pełni dojbanych brzdący.

Szczotka i szufelka w jednym- zajebiste, pod warunkiem, że jest jak Nunchaku.

Krem- zajebiste, ale tylko dla ładnych i zamożnych pań.

Solarium na solary- zajebiste, może służyć np. osobą z wadami skóry i/lub uczuleniem na słońce (takie uczulenie ma prawdopodobnie większość gimnazjalistów i tv-maniaków)


.


czcionka lekarska- zajebiste, jeszcze pieczątka i l4 po 50 zł :)

Bumerang ratunkowy- zajebiste, łatwiej dorzucić do tonącego (lub teściowej).

Nadmuchiwana tarcza- zajebiste, lekka i poręczna, prawdopodobnie z mleczkiem lateksowym w środku.

Tampon pięść- zajebiste, wystarczy poczekać aż napęczneje i można komuś zaj***ć.

Woda w proszku- zajebiste, pod warunkiem, że można zalać wodą słoną z oceanu i otrzyma się wodę pitną.

Hipno pralka- zajebiste, o ile baba zdążyła przed praniem zrobić obiad i przygtowała kolację.

Lala z AIDS- zajebiste, nawet rudy będzie miał o czy mówić do siebie.

Czajnik bez rączki- zajebiste, "dizajn". PS. są na świecie materiały inne niż stal z jakiej macie PC...

Judasz w lodówce- zajebiste, nareszcie będzie można sprawdzić, czy światło gaśnie czy też nie.

T-shirt- zajebiste, ale mogli zrobić przejaśnienia pod cycami.

elektro joint- Zajebisty, gimnazjaliści będą mieli czym szpanować.

wózek inwalidzki z pedałami- zajebisty, nie każdy ma uj***ne nogi, zdarzają się tacy bez rąk. ciapaci złodzieje np.


.
.
.

I ch*j, tylko dlaczego ja sam na to nie wpadłem? :shock:

S666N

2013-06-26, 18:50
Gdzie kupić kamasutre do singli ? bo chciałem wypróbować .

Wroganin

2013-06-26, 20:16
Kamasutra dla singli i ta koszulka ze można się pocić to nie głupie sprawy :D

Stalovy

2013-06-26, 23:36
Czcionka lekarska?

Cripp

2013-06-27, 12:19
Skojarzyło mi się z innym wynalazkiem dla dzieci ;)