18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Składanie długopisów od podszewki

Bananek • 2012-10-09, 15:45
Że też jeszcze tego tu nie znalazlem.


NWC

2012-10-09, 19:16
I po co go wyzywacie? Gość miał pomysł i sobie zarabiał, mówią że uczciwością i pracą ludzie sie bogacą ale w Polsce jest odwrotnie, błagam Was nie oszukujmy sie :/

servus124

2012-10-09, 19:33
Stary, dobry pomysł na nabijanie ludzi w butelkę :D Ale polak pazerny na hajs to nie pomyśli, że to jest ściema,a chińczyk zrobi tych długopisów milion na miskę ryżu...

kamikazepl

2012-10-09, 21:21
heh I dobrze, bo gościu pokazuje jacy jesteśmy idiotami

necro0

2012-10-09, 21:24
albineek napisał/a:

jakby tak kogos z mojej rodziny wysterowal to bym mu wspolczul..


Ja już współczuję Twojej rodzinie.

twojastaramiciagnela

2012-10-09, 21:33
dobrze chłop robi, co zarobi to jego, a tym co dali się wyr*chać ch*j do japy.

dmikiy

2012-10-09, 22:32
To własnie są mądrzy ludzie którzy potrafią zarobić na debilach jak ta pani.

JarekJUHC

2012-10-09, 22:36
bubr32 napisał/a:

Taaa, przyznawać się k***a ilu z was wpadło w aferę Pobieraczka.


ja:) Prawie... po telefonie do UOK olalem ich pisma i po sprawie :)

ellsworth

2012-10-09, 22:38
Gliwus napisał/a:


Rozumiem że ktoś się nabrał na Pobieraczka, bo nikt normalny nie czyta 15 stron regulaminów.


Tu nie chodzi o regulamin, który jest taki jaką mieli fantazję, tylko, o to, że ludzie im potem kasę wysyłali. Ciekawe, czy gdyby w regulaminie było napisane, że maja sobie odciąć penisa i im wysłać, to ile by się znalazło debili, którzy by tak zrobili. Hm... może założyć taką stronę i sprawdzić :amused:

pa...........66

2012-10-09, 23:04
wszyscy tu so tacy zajebisce madrzy tylko wy nigdy nie postawicie sie w polozeniu osoby ktora ostatnie pieniadze stracila bo zarabia 1200 na dom i chciala sobie dorobic

Wy glaby sami kedys zostaniecie wydymani i wtedy powiedzcie sobie do lustra ze wszystko jest ok bo wiekszy frajer wydymal mniejszego


Zero widze znajomosci życia tylko madrosci z gimnazjum

grot

2012-10-09, 23:23
Nie rozumiem dlaczego nazywacie pana który zarobił 70 zł debilem. Można go nazwać sk***ysynem, złodziejem, cwaniakiem, ale na pewno nie debilem.

Krzysztof_Jarzyna

2012-10-09, 23:28
@pavel666
Weź przestań bo się rozpłaczę, a tak poważnie to bardzo mi z powodu położenia tej osoby, wszystko jedno.

Hasak

2012-10-09, 23:42
pavel666 napisał/a:

wszyscy tu so tacy zajebisce madrzy tylko wy nigdy nie postawicie sie w polozeniu osoby ktora ostatnie pieniadze stracila bo zarabia 1200 na dom i chciala sobie dorobic

Wy glaby sami kedys zostaniecie wydymani i wtedy powiedzcie sobie do lustra ze wszystko jest ok bo wiekszy frajer wydymal mniejszego


Zero widze znajomosci życia tylko madrosci z gimnazjum



Koleś zrobił wszystko zgodnie z prawem. Trzeba być debilem, w dodatku upośledzonym, żeby dać się na takie coś nabrać. On jej nie oszukał rozumiesz kretynie? I wielce wzruszające, że ktoś tam zarabia mało i w dodatku daje jeszcze się wyr*chać za swoje marne pieniądze. No k***a takie jest życie, nie ma sprawiedliwości, a najsłabsze ogniwa społeczeństwa eliminują się same. Przyzwyczajaj się, bo życie nie jest takie proste jak rodzice usilnie starają się ci wmówić.

slowak

2012-10-10, 00:15
no i k***a facet ma rację, co za debil zapłaci 70 zł za to, że ma dostać pracę?!

dizzydom

2012-10-10, 11:42
Podobnie jest na alledrogo. Ludzie kupują telefony warte 2000 zł za 800 zł, a tak naprrawdę nie czytają, że jest to dajmy na to pudełko po telefonie. Pamiętajcie, chytry dwa razy traci,a Polak z powodu braku pieniędzy rodzi się chytrym.