18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skasowana scena damsko-męska z filmu AVATAR

kw...........ak • 2010-01-26, 20:11
Jak w temacie, czyli jak naprawde wygladala sex scena z avatara :szczerbaty:
Dla tych ktorzy maja problem ze zrozumieniem ang. tytulu:

AVATAR: sex scena Na'vi (ta skasowana/prawdziwa :P )

// temat poprawiono


Es...........ne

2010-01-26, 20:13
niesamowitą trudność sprawia tłumaczenie nazw filmików...

kw...........ak

2010-01-26, 20:28
prosze, specjalnie dla Ciebie dodalem tlumaczenie w opisie :)
juz rozumiesz ?

Es...........ne

2010-01-26, 20:30
kwak napisał/a:

juz rozumiesz ?

nie rozumiem debilnej mody na to że na polskim forum są angielskie nazwy tematów, już zrozumiałeś?

Ra...........og

2010-01-26, 20:35
Esne, może wrócisz do moderowania forum?

Es...........ne

2010-01-26, 20:37
Cytat:

Esne, może wrócisz do moderowania forum?

nie mam ochoty :) ale jak będzie masa dubli bo tematy (i tagi) zamiast po polsku będą po angielsku to jeszcze wspomnicie moje słowa ;)

kw...........ak

2010-01-26, 20:43
tagi akurat sa po polsku. a jesli ktos bedzie chcial wrzucic sex scene z avatara, to chyba po tytule domysli sie, iz ten temat tez tego wlasnie dotyczy.

a poza tym, to co z tego ze to polskie forum. tak odgraniczmy sie od wszystkich, tylko polskie i ch*j. nie uczmy sie innych jezykow, badzmy zagozalymi ksenofobami. moze jeszcze geolokacja ipkow i nie wpuszczamy innych niz z polski ?

PinkRose

2010-01-26, 21:11
kwak nie zmienia to faktu że większość na tym forum to Polacy. Jeśli jakiś Anglik wpadnie na tą stronę, to sobie po prostu przetłumaczy translatorem z PL na ANG.

bauer

2010-01-26, 22:37
Rozumiem, że w takim razie pan kwak nie będzie miał nic przeciwko, jeśli wrzucę filmik z opisem np. po japońsku? o tam filmik, dowcip np., anegdotę, artykuł itp. Sayonara.

Noamek

2010-01-26, 22:40
Oh , it's fantastic , iyyyy :spermshot:

kw...........ak

2010-01-26, 23:13
@bauer, opis dalem po polsku i nie, nie przeszkadzaloby mi gdybys dal cos z tytulem po norwesku. bo moze kogos zainteresowaloby co to znaczy, poswiecilby chwile w googlach i moze nast. razem nie zawracalby dupy kazdemu co znaczy ten wyraz.

@PinkRose ok, ale w takim razie jesli ten polak nie zna tego wyrazu to moze w koncu sie go nauczy, ale jesli go zna to co za problem..

Es...........ne

2010-01-26, 23:25
nie po to wchodzę na forum z humorem żeby później w googolach szukać całych zdań po norwesku czy japońsku, ja wchodzę tutaj po to aby się pośmiać a nie w chwilach relaksu latać po tłumaczach bo jakiemuś użytkownikowi nie chciało się wysilić i po prostu napisać w swoim ojczystym języku tematu po polsku, ale zawsze można iść na łatwiznę i skopiować nazwę z serwisu z którego się filmik wstawiło
:homer:

zresztą jak widać dużo się tutaj zaczyna zmieniać, na gorszę

Ra...........og

2010-01-26, 23:36
Esne napisał/a:

zresztą jak widać dużo się tutaj zaczyna zmieniać, na gorszę


Więcej ludzi = niższa jakość
Ale chyba przesadzasz :P

kw...........ak

2010-01-26, 23:47
poza tym nie skopiowalem nazwy. dopisalem po ang :P Tobie sie nie chce tlumaczyc i mi tez nie :)

mi...........an

2010-01-26, 23:54
Zajebisty filmik! Leżę i kwiczę :szczerbaty:

Aha i Esne nie spinaj się tak bo ci się laczki od pocierania o krzesło zapalą...