18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Skarżą się na fetor

dogip • 2014-03-27, 14:29
Cytat:

Ukraińscy uchodźcy skarżą się na warunki
Fetor, brud, przepełnione kosze, zapchana umywalka. Reporterzy RDC-u dotarli do ukraińskich uchodźców z Krymu, którzy skarżą się warunki panujące w ośrodku w Podkowie Leśnej pod Warszawą.

To tam 32-u osobowa grupa dorosłych i dzieci trafiła tydzień temu po przekroczeniu polskiej granicy. Teraz w rozmowie z RDC wspominają pierwsze, fatalne wrażenie po przyjeździe do naszego kraju.
- Kiedy weszliśmy, natychmiast poczuliśmy ten fetor. Nie wiemy, co to było, ale po prostu chcieliśmy się położyć i krzyczeć, bo nie dało się tego wytrzymać - mówi jedna z kobiet.
Ewa Piechota, rzecznik Urzędu ds. Cudzoziemców odpiera zarzuty dotyczące brudnych ścian, pościeli i fatalnych warunków sanitarnych.
- To jest ośrodek dla uchodźców, a nie pięciogwiazdkowy hotel, więc przypomina bardziej internat lub akademik i nie ma tam luksusu, natomiast wszystko, co te osoby dostały, było zorganizowane w najlepszy sposób w jaki można było to zorganizować - mówi rzecznik.
Ukraińcy na dowód tego, co mówią nagrali film, ale nie chcą go udostępniać mediom. Po dniu spędzonym w podwarszawskiej Podkowie Leśnej trafili do ośrodka w Łukowie koło Siedlec.




Nasz rząd powinien jak najszybciej umieścić ich w hotelu z co najmniej 5 gwiazdkami. Inaczej wybuchnie afera na całą Europę!

:idzwch*j:

Mortim

2014-03-28, 09:07
Podkowa leśna, mam tam rodzinę, która o wydarzeniach wołyńskich nie zapomniała.

Swoją drogą mało miejsca na Ukrainie jest, że aż do nas z Krymu muszą jechać?

nectovelius

2014-03-28, 11:12
To jest prowokacja - za chwile wejdą do nas ukraińskie wojska, żeby bronić ukraińców mieszkających w naszym kraju... jak ruskie u nich zrobili.

en-em

2014-03-28, 14:22
no i dano i m powód do rewolucji :D

eryk221

2014-03-28, 20:54
"skarżą się na fetor" To niech się umyją :-)

BlackRaven45

2014-03-30, 00:12
Haha, no i ch*j im w dupę, wracać walczyć na majdan strachliwe czopki!

ko...........ie

2014-03-30, 00:25
Też jestem ciekawa źródła. Zakładam, że Fakt.

panchamityle

2014-03-30, 04:42
Żaden fakt, czytałem o tym już z 2 dni temu. Wydawało mi się, że nawet na głównej był o tym temat ale nie chce mi się szukać. W każdym razie nie wiem na ch*j ktoś ich tu wpuścił, mają kraj większy od naszego, wojny tam niet, ale węszyli dobrobytu i jeszcze narzekają.
Przecież oni tu wpadli tylko po to, żeby sp***olić na zachód..j***ć ich! Szkoda, że szefem ośrodka nie jest wnuk rodaków z Wołynia!

NastyRascal

2014-03-30, 07:43
smierdzi im? a co w tym dziwnego? bydlo sie trzyma w oborze.
wiec niech siedzą!

Kuriki

2014-03-30, 07:56
dogip napisał/a:

Nie wiemy, co to było, ale po prostu chcieliśmy się położyć i krzyczeć, bo nie dało się tego wytrzymać



Zajebista reakcja obronna :amused: To tak jak by włożyć łapę do ognia, poczuć ból i zamiast wyciągnąć rękę to podrapać się drugą po jajach i płakać. A jak przyjdę gdzieś i będzie śmierdzieć to się położę i będę krzyczał zamiast stwierdzić, że jebie i wyjść :krejzi:
Poza tym, siłą ich tam chyba nie trzymano więc niech nie narzekają- mogli iść gdzie indziej :nazimaja:

Pan_Doktur

2014-03-30, 08:20
Należy się im hotel z jedną gwiazdą nad drzwiami od pieca

Marszczerano

2014-03-30, 08:23
Nie w Podkowie a w Otrębusach jest ten ośrodek dla imigrantów , taki mały szczególik : P

Heniut86

2014-03-30, 08:32
Byli już czeczeńcy, byli gruzini, a teraz to bydło będzie mi się po okolicy kręcić. Na dodatek całe to tałatajstwo z pretensjami, że miało być cacy, a jest be...

ganji

2014-03-30, 09:17
No to pozostaje mi wam życzyć żebyście musieli sp***alać z ojczyzny i trafić na śmierdzące i ch*jowe miejsce, tak, jak my ich przywitaliśmy. Nie chodzi o to że daliśmy im COŚ , skoro jest to ch*jowe ? Daliśmy a oni narzekają. Wy pewnie byście byli zachwyceni. Każdy człowiek zasługuje na szacunek. I nie chodzi tu o te wasz 5 gwiazdek, ale o chociaż minimum normalności.

Bankracy

2014-03-30, 09:57
k***a dajcie im pałac prezydencki bo nam drugi majdan odpie**olą i ropsja nam aneksje odpie**oli