18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skandaliczne zachowanie matki Dudy

noname1234 • 2015-04-01, 12:20
SKANDAL!

Matka Dudy agituje studentów na korzyść syna.


dzarul

2015-04-01, 12:21
Bronek to Ty???

Vito Corleone

2015-04-01, 12:26
Sprawa zgłoszona do prokuratury?

~DMT

2015-04-01, 12:30
Za sam znaczek w prawym górnym rogu, ch*j w dupę. To że matka próbuje pomóc synowi, to chyba nic nowego, bo każdy kto ma NORMALNĄ matkę wie o czym mówię. PO już idzie pełną parą żeby obronić dupę przed wyborami, a metody do jakich się uciekają nawet w 10% nie są takie jak to co tu widzimy, bo w TV Wam tego nie pokażą, tylko to co chcą żebyście zobaczyli. WON k***Y, dość już nakradliście i posprzedawaliście Polskę! I żeby nie było, nie jestem za pisem, bo powinni przyjść ludzie młodzi z poza całej tej bandy ch*ja z pomysłami na miarę naszych czasów, ale to jest jawna prowokacja zlecona przez te k***y którym brakuje sposobów na obronienie się przed tym co nieuchronne.

WYŁĄCZ TV, WŁĄCZ MYŚLENIE!

voidinfinity

2015-04-01, 12:43
Oho - już wiem (bez oglądania) co będzie przez następny tydzień w ramówce tvp/tvn/polsat :krejzi:

~DMT

2015-04-01, 12:47
voidinfinity, i NIESTETY masz rację.

Gr...........3l

2015-04-01, 12:51
MaszAyahuaskę napisał/a:

Za sam znaczek w prawym górnym rogu, ch*j w dupę. To że matka próbuje pomóc synowi, to chyba nic nowego, bo każdy kto ma NORMALNĄ matkę wie o czym mówię. PO już idzie pełną parą żeby obronić dupę przed wyborami, a metody do jakich się uciekają nawet w 10% nie są takie jak to co tu widzimy, bo w TV Wam tego nie pokażą, tylko to co chcą żebyście zobaczyli. WON k***Y, dość już nakradliście i posprzedawaliście Polskę! I żeby nie było, nie jestem za pisem, bo powinni przyjść ludzie młodzi z poza całej tej bandy z pomysłami na miarę naszych czasów, ale to jest jawna prowokacja zlecona przez te k***y którym brakuje sposobów na obronienie się przed tym co nieuchronne.

WYŁĄCZ TV, WŁĄCZ MYŚLENIE!



To że, profesor i wykładowca wyższej uczelni agitując na rzecz swojego syna i to podczas zajęć, to dla Ciebie wina PO. Logika godna myśliciela.Krzyki i bluzgi świadczą o tym że: Telewizor to wyłączyłeś, ale nie możesz znaleźć włącznika do Myślenia.

~DMT

2015-04-01, 12:59
Gr3nd3l, zapomniałem dopisać jeszcze jednego, że każdemu się wydaje że jak nie podpisze, to jest już pozdawane. Gówno prawda, jak jesteś kumaty to choć by ch*j na ch*ju stawał (Tak k***a bluzgam, bo ch*j mnie strzela jak widzę to co się dzieje w tym kraju), poradzisz sobie zawsze, zwłaszcza z chemii organicznej bo temat prosty, wystarczy tylko wykuć wzory, that's it. Oj chłopaku zasypał bym cię moimi przemyśleniami na pewne tematy... Wiem że to nie jest do końca fair, bo większość studenciaków podpisze po to żeby się pani profesor przypodobać, ale nie o to się tutaj rozchodzi. Temat ma dużo głębsze dno, ale widzę że go nie dostrzegasz.

voidinfinity

2015-04-01, 13:02
Gr3nd3l napisał/a:


To że, profesor i wykładowca wyższej uczelni agitując na rzecz swojego syna i to podczas zajęć, to dla Ciebie wina PO. Logika godna myśliciela.Krzyki i bluzgi świadczą o tym że: Telewizor to wyłączyłeś, ale nie możesz znaleźć włącznika do Myślenia.



Nie wiem czy zbieranie podpisów można rozumieć jak agitację.

BTW. Z drugiej strony frontu.

mm...........al

2015-04-01, 13:28
grzecznie poprosila, powiedziala, ze jesli ktos chce to niech podpisze. Jak sa same cioty co podpisza sie ze strachu przed niewiadomo jakimi konsekwencjami (toc napewno sobie zaznaczy kto podpisal ;-) ) to juz Was problem.

~DMT

2015-04-01, 13:32
bosslolkowy, wp, onet, tvn to jedna i ta sama banda.

osa79

2015-04-01, 13:37
Ale pomogła pisuarowi he he

tds1974

2015-04-01, 13:40
@MaszAyahanuskę: co ty pie**olisz. WP wróciła właśnie w polskie ręce i z tą jedną bandą nie ma nic wspólnego

A swoją drogą, Ustawa mówi jasno: "Zabronione jest prowadzenie kampanii wyborczej na terenie zakładów pracy lub instytucji publicznych w sposób i w formach zakłócających ich normalne funkcjonowanie."