18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skąd pochodzi Twoje imię?

~Polimaty • 2013-04-16, 18:53
Przedstawiam Wam wyniki moich badań na temat imion używanych w Polsce. Zarówno tych popularnych dzisiaj, jak i jeszcze tych z czasów wczesnosłowiańskich.



Polimaty na Facebooku

raper900

2013-04-16, 23:44
stich69 napisał/a:

@raper900
Ludzie zarabiają. j***nE Sk***YSYNY


Nie mam nic przeciwko, ale:
1. sadistic.pl ma swój własny player ze swoimi własnymi polecanymi filmami po zakończeniu odtwarzania. Jak mi się zalęgnie syf to jestem pewien, że pochodzi od sadistic.pl
2. Wstawki stricte sadisticowe to wstawki użyszkodników, które zostały "zapiwowane" przez innych użyszkodników, to znaczy, że wybiły się uczciwie z poczekalni i zostały "przyjęte" przez społeczność sadistic.pl
Do zarabiania nic nie mam - biznes niech się kręci, o ile nie wyskoczy mi pie**olone okienko z malutkim iksem, który pojawia się po 5 sekundach. Jednakże na sadolu oglądam materiały z sadola, na youtube - te z youtuba. I nie mam zamiaru inaczej.

Krak

2013-04-19, 11:49
Przecież ten pedalik nic poza gadaniem nie wnosi.
Te teksty zwala z bryków i innych opracowań lub ktoś mu je pisze, ktos kto jest wybitnym erudytą.
Wszystkim, których temat interesuję polecam książkę:
"Dlaczego Agnieszka a nie Ines? Wybierz imię dla swego dziecka" w.Kupiszewskiego

tu o pozycji http://chomikuj.pl/mloda889/Filologia+polska/Onomastyka/W*c5*81ADYS*c5*81AW+KUPISZEWSKI+-Dlaczego+Agnieszka+a+nie+Ines,499091888.docx