18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siniaczek

jestemelpolako • 2014-03-08, 14:03
[ Komentarz dodany przez: Moderator: 2014-03-08, 14:41 ]
Faktycznie, gość doznał kontuzji podczas podnoszenia ciężarów. :szczerbaty:
ŹródłoTUTAJ:



Wypadek podczas wyciskania


McTrawka

2014-03-08, 17:46
drogie dzieci, nie koksujcie za dużo bo tak jak on staniecie się śliwkami...

orwell14

2014-03-08, 17:48
To Scot Mendelson. Były rekordzista świata w wyciskaniu na klatkę bez koszulki (są specjalne koszulki które pomagają wypychać ciężar, różnica to nawet +100kg), 324 kg około. Jak ktoś wspomniał zerwał przyczepy mięśnia piersiowego. Jeśli ktoś mówi, że to fejk albo krwiak lub żyła mu walnęła to nie ma racji. Na zawodach jak się domyślacie, jak przed każdym teningiem kazdy powinien się rozgrzać, polepszyć ukrwienie, a do tego podczas wcześniejszych prób załapał Scot na pewno "pompę" (zyskuje się ją właśnie poprzez polepszonego ukrwienia). I w ten sposób mimo, że mięsień walnął na boku klaty był siny na połowie torsu. Nigdy nie miałem takiej kontuzji, ale ból musi być porażający.

Kontuzja została odniesiona przez Mendelsona rok temu, za parę dni (15 marca we Fresno, w Kalifornii) bierze już udział w zawodach stanowych.

maddog77

2014-03-08, 18:34
Zerwał mięsień piersiowy...w tym przypadku bez kotwiczki się nie obędzie...nasz trójboista Paweł Pracownik podczas treningu doznał podobnej kontuzji.

Browaryt

2014-03-08, 21:19
Wszystko fajnie podziwiam ale pakować w tę że tak powiem stronę ogólnie jest do dupy moim zdaniem. Duży wolny klocek który wygląda średnio.

Cylek

2014-03-08, 21:24
To sine wygląda jak kosmos.

PoMaluchu

2014-03-08, 22:38
zerwał musculus pectoralis major, stąd wybrzuszenie na klacie, później wybroczyny , siniak. Miałem kiedyś uraz mięśni uda, prostowniki dokładniej.
Nie wiem które bo nie byłem u lekarza.
Ale przy robieniu szpagatu( raz mi się udało) coś mi pie**olnęło w dupie( okolica biodra) i po dniu chyba miałem siniaka od pośladka do okolicy podkolanem.
Ale szpagat zrobiłem:) :) :)

Ve...........lo

2014-03-09, 00:49
oj masakra wyglada jak ufo ; x