18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siły Powietrzne RP

Orlik • 2013-11-29, 13:47
Piloci F-16 z 31 Bazy Lotnictwa Taktyczmego w Łasku i ich zadania.


Karyna

2013-11-30, 18:14
Spać po nocach nie można ponieważ się panom zachciało bawić w wojenkę. Mieszkam na ścieżce podejścia do Krzesin i panom pilotom serdeczny ch...j w stery. A pie**olenie, że obrona kraju i takie tam to możecie sobie w dupę wsadzić. Stan polskiej armii jest taki sam jak stan polskiej reprezentacji w piłkę kopaną.

Gus

2013-11-30, 18:21
@up (karyna)

Krótka piła z mojej strony, nie znasz sie, to ryj w kubeł.

PS. Jak Siły Powietrzne PRL nak***iały Suchojami to nikt problemu nie robił. Ciekawe.

PS2. Nie pie**ol babo głupot, ludzie przy Okęciu też mieszkają.

Rinho

2013-11-30, 18:29
Karyna to teraz się pochwal W jakim roku został zbudowany twój dom/ mieszkanie i od jak dawna w nim mieszkasz.

Blezzer

2013-11-30, 18:29
@Karyna,

Trzeba było się tam nie wprowadzać/budować. Tępi ludzie myślą, że jak będą mieszkać przy lotnisku to samoloty specjalnie będą wyłączać silniki, czy jaki ch*j? Dodam, że lotnisko w Krzesinach istnieje (uwaga) od pierwszej połowy lat 40. XX wieku. Więc sami wyciągnijmy wnioski na temat ludzi, którzy tam mieszkają i narzekają.

wi...........05

2013-11-30, 19:10
Obejrzałeś wgle co dodajesz?

Karyna

2013-11-30, 19:20
Jak sobie panowie piloci dla jaj na dopalaczach przelatują tak nisko, że spadają doniczki z parapetów to jest to niby normalne? Jak ludzie poleźli z petycją coby panowie sobie wyłączyli fantazję ułańską, to pan rzecznik z lotniska ich wyśmiał. Mieszkam kilka kilometrów od Krzesin a te ch*je nawet kilka kilometrów wcześniej urządzają sobie jak to mówią "rajdy po dachach". Podobno są jakieś zawody kto niżej poleci. Więc to wy ryj w kubeł jak nie wiecie z czym my tu mamy do czynienia na co dzień.

pawelgk

2013-11-30, 19:55
Spodziewałem się znowu filmiku z SAIL a tu takie zaskoczenie.

gryzli80

2013-11-30, 20:03
dla polskich żołnierzy zawsze piwo .

spr

2013-11-30, 20:05
Żal i smutek:( Polska.

tranzystor

2013-11-30, 20:08
Jedyne co w MONie obecnie sprawnie działa, to dział propagandy, który tworzy takie filmiki. Wyj***li górę kasy na sztucznie przewartościowane F-16, bo ktoś wział w łapę. Nie ujmując temu amerykańskiemu wynalazkowi - mogliśmy kupić europejski produkt za mniejszą kasę o takich samych parametrach, do tego tańszy w eksploatacji. 2000 osób na lotnisku? Każdy, kto ma pojęcie o lotnictwie wie, ile pieszczot wymaga F-16, k***a więcej niż pierwszy lepszy Airbus. Podobny "interes" nasi zrobili z Hummer'ami. Przemysł zbrojeniowy, to wielka kasa i co się z tym wiąże wielka korupcja, która u nas jest niemal oficjalna. Żadnej odpowiedizalności za niekorzystne decyzje.

femi666

2013-11-30, 21:05
Nie mieszkacie kolo Krzesin wiec sie Karyny nie czepiac ^^ Sami wiecie przeciez jakimi sk***ielami potrafia byc ludzie i nie wazne czy to menel, wojo czy elita lotnictwa. Jak mawia przyslowie czlowiek ze wsi wyjdzie ale wies z czlowieka nigdy. Mozliwe ze robia sobie takie zawody kto nizej. Za to wy od razu besztacie ludzi ktorzy powiedza ze wasze ukochane wojsko jednak potrafi miec cos za uszami. Wedlug was oni sa nieskazitelni a zderzenie z rzeczywistoscia kontrujecie atakiem na osobe ktora mowi cos co temu zaprzecza.

alsw

2013-11-30, 21:08
Wychowałem się w Łasku na osiedlu wojskowym, a z dzieciństwa najbardziej pamiętam jak piloci w ramach swoich ćwiczeń przelatywali jak najniżej nad blokami. Huk był taki że do tej pory bolą jaja :D

Suguru

2013-11-30, 21:15
Ja to widze tak - oni wsiadaja w te swoje F-16, startuja z lotniska, po czym przylatuja im na dupe jakiegoklwiek inne samoloty i po F-16... Jakim k***a trzeba byc debilem, zeby kupowac wylatane F-16... No k***a, samoloty bodajze 3. generacji?

SonicBoom

2013-12-02, 02:32
A na h*j wam te myśliwce? Słyszałem tylko, że po zakupie w trakcie przelotu jeden musiał awaryjnie lądować. Nie czarujmy się wrażenie to możemy zrobić tylko na romach i przypadkowych turystach z Czadu?