18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Silny rusek...

Halman • 2022-05-02, 02:57

ale oczywiście głupi jak ork...

35i

2022-05-02, 05:15
Śmieszniej by było, jakby mu ta guma strzeliła i by przetestował twardość ściany pustym łbem.

skywalker75

2022-05-02, 05:19
Sprawdza czy da radę pociągnąć pralkę i lodówkę jednocześnie :mrgreen:

krasnal_hałabała

2022-05-02, 05:43
Orków to ty nie obrażaj i od ruskich nie wyzywaj, aluchu j***ny! For The Horde!


xXx5226

2022-05-02, 06:14
@Halman

Ale nawet taki rusek jest mądrzejszy niż rusofob. Ciebie poszczuli i szczekasz niczym burek na łańcuchu, jak byś mógł to nawet takie małe w wózku byś zagryzł tylko łańcuch masz za krótki. Nie każdy rusek popiera putina.

Halman

2022-05-02, 06:58
xXx5226, te, internetowy mądrala; to teraz znajdź powód dla którego można lubić kacapów... :erniepalm:

35i

2022-05-02, 08:14
xXx5226 napisał/a:

@Halman
Ale nawet taki rusek jest mądrzejszy niż rusofob. Ciebie poszczuli i szczekasz niczym burek na łańcuchu, jak byś mógł to nawet takie małe w wózku byś zagryzł tylko łańcuch masz za krótki. Nie każdy rusek popiera putina.



Ruska onuco, blisko połowę życia przeżyłem za ruskiej okupacji (PRL) i doskonale pamiętam jak wtedy było. Jeszcze napisz, że nie każdy ksiądz to pedofil i nie każdy muzułmanin, to terrorysta. Wolę podchodzić do tematu ostrożnie, niż się później na własnej skórze przekonać, jak jakaś księżniczka zadająca się z czekoladowym księciem.

baronturbina

2022-05-02, 08:19
xXx5226 napisał/a:

@Halman
Ale nawet taki rusek jest mądrzejszy niż rusofob. Ciebie poszczuli i szczekasz niczym burek na łańcuchu, jak byś mógł to nawet takie małe w wózku byś zagryzł tylko łańcuch masz za krótki. Nie każdy rusek popiera putina.


Zamilcz wreszcie imbecylu bez polotu. Mądry może udać głupiego, nie na odwrót. Odpuść wiec zachowując resztki godności.

Jerryspringer88

2022-05-02, 08:22
Hmm, mam wrażenie że mógł jeszcze korzystniej upaść

35i

2022-05-02, 08:23
baronturbina napisał/a:

Zamilcz wreszcie imbecylu bez polotu. Mądry może udać głupiego, nie na odwrót. Odpuść wiec zachowując resztki godności.






panar3

2022-05-02, 10:52
Do komentujących i warczących na siebie baranów mam info:
1. Rusek to nie Rosjanin ale Ukrainiec.
2. W ZSRR a nie jak rusofoby pie**olą ZSRS
3. Kombinacje żydowskie uj***ły i Rosjan i Niemców i Polaków, 90% obecnych "Polaków" to ruskie onuce bo są idiotami i pozwalają pchać się do wojny z powodu zidiocenia, ale co tu wymagać...
Ergo: patrz na uwagę po wejściu na portal- tam masz napisane że won od polityki. Tyle.

35i

2022-05-02, 12:16
panar3 napisał/a:

Do komentujących i warczących na siebie baranów mam info:
1. Rusek to nie Rosjanin ale Ukrainiec.
2. W ZSRR a nie jak rusofoby pie**olą ZSRS
3. Kombinacje żydowskie uj***ły i Rosjan i Niemców i Polaków, 90% obecnych "Polaków" to ruskie onuce bo są idiotami i pozwalają pchać się do wojny z powodu zidiocenia, ale co tu wymagać...
Ergo: patrz na uwagę po wejściu na portal- tam masz napisane że won od polityki. Tyle.



Zapomniałeś napisać, że mówi się "w Ukrainie", a nie "na Ukrainie". Potocznie rusek jest z Rosji, a nie Rusi.

htp

2022-05-02, 12:25

od 1:50
Tak mi się skojarzyło, nie obrażając kojota.

Dzisiaj

2022-05-02, 12:43
ja pie**ole... :homer:

proponuje pie**olic ruskow i rozpie**olic wszystkie tablice mendelejewa w szkole.

jak bedziecie szli na operacje to k***a proscie koniecznie bez narkozy.

wypie**olcie wszystkie kolorowe telewizory a smiglowce proponuje wrzystkie rozebrac i oddac na zlom!

Zlikwidowac nagrode Sacharowa - najlepiej prawa czlowieka zlikwidowac.

Na koniec spalic wszystkie ksiazki Dostojewskiego i innych pisarzy a potem na to wszystko nasrac.

Z ta rusofobia niektorych popie**olilo i to mocno.