18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

silent hill

Scarlet • 2010-04-05, 00:43
Cytat:

Rose (Radha Mitchell) rozpaczliwie poszukuje sposobu na wyleczenie swojej córki Sharon z dziwnej choroby, która skazuje dziewczynkę na pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Postanawia zabrać córkę w podróż do Silent Hill - miasteczka, którego nazwę dziewczynka bezustannie przywołuje w snach. Chociaż mąż Christopher (Sean Bean) jest temu zdecydowanie przeciwny, Rose jest przekonana, że tylko wybierając się do tajemniczego miasteczka znajdzie rozwiązanie problemu. Kiedy zbliżają się do miasteczka, na drodze pojawia się zagadkowa postać, doprowadzając do wypadku. Po odzyskaniu przytomności, Rose stwierdza, że córka znikła. Z pomocą nieustraszonej policjantki (Laurie Holden), Rose rozpoczyna poszukiwania córki w Silent Hill.
Spowitą we mgle osadę, którą wiele lat temu spustoszył potężny pożar, zamieszkują udręczone istoty, a nawiedzająca miasteczko ożywiona Ciemność dokonuje koszmarnej transformacji wszystkiego, czego tylko dotknie. Walcząc o odzyskanie córki, Rose poznaje coraz więcej sekretów Silent Hill: pełną przemocy i zakłamania purytańską przeszłość, przez którą osada stała się miejscem przeklętym. Odkrywa, że jej córka jest częścią wielkiego, przerażającego planu.



tego filmu na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać, ale ponieważ go tu nie ma to wrzucam. ciekawie zrobiony, zaskakujący, mroczny. ja pokochałam go ze względu na motyw opuszczonego miasta, a dźwięk syren już zawsze będzie mi się kojarzył z silent hill ;)


Ra...........og

2010-04-05, 00:46
Nuda!

Scarlet

2010-04-05, 01:13
Baalp, mi się podobało, może oprócz końcówki, bo tam już trochę w bajkę poszło, ale 3/4 filmu jest naprawdę ok :) ale ja mam słabość do opuszczonych miejsc i magia podziałała ;p

Ra...........og

2010-04-05, 01:14
Scarlet, gra byla fajna, trzymala w napieciu i miala to coś. Film był do dupy :roll:

Scarlet

2010-04-05, 01:18
widzisz, nie miałam okazji żeby zobaczyć grę, a w sumie przypomina mi się, że ktoś już mi mówił dokładnie to samo. może jakbym grała, to też bym była rozczarowana filmem, tak miałam w przypadku resident evil, gdzie grę uwielbiałam, a film był dla mnie słaby.
w sumie silent hill oglądałam już daaaaaaawno temu, ale pamiętam, że mi się podobało.

foad69

2010-04-05, 01:32
pie**olicie, najlepszy film na podstawie gry. Co nie zmienia faktu, że lepiej zagrać w SH2;)

Scarlet

2010-04-05, 01:48
foad, co pie**olicie? ja przecież mówię, że mi się podobał ;p

foad69

2010-04-05, 01:51
To nie ma znaczenia, pie**olicie ;p

Scarlet

2010-04-05, 01:52
Ty też zaczynasz :P

foad69

2010-04-05, 02:21
Bom pijany;*

BÃ...........³g

2010-04-05, 10:53
Baalp napisał/a:

Film był do dupy



Pan mod ma racje, oglądałem do połowy i zj***li motyw z tym że potwory nie wyskakiwały tylko powoli szły ku ofiarom.
Oglądałem nie jak horror, nie czuło się tego napięcia, były jakby nieszkodliwe wiedziało się że i tak gówno jej zrobią.
Tak jakby specjalnie uważały by nie zrobić jej krzywdy.

Bobek_

2011-01-18, 23:17
Silent Hill to klasyka , klimat idealnie wkomponowany w to co lubiÄ™ nie kazdemu musi sie pdoobac mi osobiscie przypadl do gustu bo i fabula ciekawa :mrgreen: