18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Silence of love

ElfisPreslej • 2013-06-15, 18:12
Tak a propos zbliżającego się dnia ojca ;-)

Soniac

2013-06-17, 17:22
@up
przecież tu nie o same oddanie krwi chodzi, ojciec by życie oddał za swoje dziecko.

@GustaV
jak ktoś stwierdzi,że to pedalskie to ma nierównegówno pod sufitem.

as...........90

2013-06-17, 17:38
Tak k***a czytam te wasze komentarze i czytam i łeb mnie napie**ala od tych farmazonów ...
Nie wiem co to k***a jest, kumulacja debilów z prowincji ? Do ch*ja pana wafla, szczakowianka wasza mać, jak można być takim waflem ? :facepalm3:

cenius napisał/a:

O straszne k***a
bo oddał krew


ja pjerdole

wch*j ludzi oddaje krew i to nieznajomym.



Oddał krew i swoje życie, przetoczył tyle krwi, żeby ona mogła żyć... Podcięła sobie żyły jakbyś nie widział

Shaint napisał/a:

Co znaczy dump po angielsku?



Oznacza zrzucać jako czasownik a jako rzeczownik wysypisko, zsypisko ...

Pater patriae napisał/a:

Nie żebym się czepiał, ale jak on mógł usłyszeć ten upadek, skoro jest głuchy?
Nie hejtujcie :oops:



On jest k***a NIEMY a nie GŁUCHY dlatego gestykuluje , to, że coś tam brzdękał to nie znaczy, że jest głuchy. Kiedyś słyszałem kłótnie niemego z niemym, istna agonia , walka kotów, płacz dziecka, orgazm byka, wzwód u kaszalota, cięcie piłą po chodniku, odpalanie trabanta ... :homer:

cenius

2013-06-17, 17:56
Cytat:

Oddał krew i swoje życie, przetoczył tyle krwi, żeby ona mogła żyć... Podcięła sobie żyły jakbyś nie widział




Przeca żaden lekarz nie zgodzi się na taki zabieg.

Z pisdy bajeczka ale wiadomo o jaki sens chodzi...


o taki żeby się ubezpieczać od samobójstw i wykupować ubezpiecznie zdrowotne

:homer:

Pater patriae

2013-06-17, 18:15
aspire3690 napisał/a:


Oddał krew i swoje życie, przetoczył tyle krwi, żeby ona mogła żyć... Podcięła sobie żyły jakbyś nie widział



Hahahah, jeżeli podcięła sobie żyły, to żeby się porządnie wykrwawić potrzeba kilka godzin co najmniej, bo wątpię żeby odrąbała sobie pół ręki...


aspire3690 napisał/a:


On jest k***a NIEMY a nie GŁUCHY dlatego gestykuluje , to, że coś tam brzdękał to nie znaczy, że jest głuchy.



Córcia mówi na początku, że jest głuchoniemy...

Ja...........ro

2013-06-17, 18:44
Fejk.
u kitajców próba samobójcza karana jest śmiercią :krejzi:

Mixeranto

2013-06-17, 20:40
Światłocień napisał/a:

Zapłakałem. Serio :(



Co ty człowieku robisz na sadisticu?

Triple H

2013-06-17, 23:15
Na początku filmu jest napisane że on jest ,,deaf-mute" czyli głuchoniemy, a język to tajski, przynajmniej tak mi się wydaje po tym co było napisane na tablicy.

Leśniczy

2013-06-17, 23:43
Oglądając tego typu filmiki myślę sobie o ludziach, którym rodzice zj***li dzieciństwo i ich reakcji po obejrzeniu takiego ckliwego materiału...