18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siła woli.

baranqu • 2013-04-09, 03:26
Klip jest wlasciwie teledyskiem do utworu, ale ''opowiada'' o czlowieku, ktory stacil noge podczas potracenia przez samochod, a dalej zobaczcie sami:




PS: To sa prawdziwe Ziomy

sore9

2013-04-09, 16:39
Dimmat napisał/a:

Zawsze jak oglądam filmiki z wypadków na rowerach i deskach to rozpie**ala mnie fakt, że ci idioci nie noszą kasków. Nigdy. Bo by sobie k***a swoją hipsterską fryzurkę rozj***li. Sport to k***a sport a nie rewia mody i trzeba dbać o bezpieczeństwo, więc takim idiotom kibicuję żeby z raz w ten pusty beret przy upadku się jebnęli i zmądrzeli. Oczywiście nie cieszy mnie fakt że ktoś stracił nogę, ale szczęście w nieszczęściu że tylko nogę a nie życie.



zajebiście mu ten kask by pomógł nie ma co(facet stracił nogę dla jasności a w głowę mu się nic nie stało, no może parę klepek stracił ;) ), to co może jeszcze w zbrojach od stóp do głów mamy jeździć? kask tak jak wszystkie ochraniacze strasznie ograniczają widoczność jeżdżąc po ulicy, skatepark to co innego. Skoro taki napinacz jesteś to wyjdź z domu i pojeździj sobie a nie takie bzdury wypisujesz.

Dimmat

2013-04-09, 17:18
sore9 napisał/a:



zajebiście mu ten kask by pomógł nie ma co(facet stracił nogę dla jasności a w głowę mu się nic nie stało, no może parę klepek stracił ;) ), to co może jeszcze w zbrojach od stóp do głów mamy jeździć? kask tak jak wszystkie ochraniacze strasznie ograniczają widoczność jeżdżąc po ulicy, skatepark to co innego. Skoro taki napinacz jesteś to wyjdź z domu i pojeździj sobie a nie takie bzdury wypisujesz.



Oczywistym jest że kaski są niewygodne - może nie jeżdżę (sportowo) na rowerze ale swego czasu wspinałem się parę razy w górach - kask zaczepia się o wszystko, nasuwa na oczy, ogólnie przeszkadza. Ale trzymasz go na łbie bo może uratować życie. Poza tym zwróć uwagę (jak będziesz oglądał filmy z rowerowymi wypadkami na sadolu) że np. ci jeżdżący w terenie (lasy, góry) i downhillowcy z reguły noszą kask - i nie pie**ol że im nie ogranicza on widoczności. Po prostu nie potrzebują się lansować, dbają o bezpieczeństwo. Dlatego jeżeli ktoś jeździ wyczynowo, czy w terenie czy w skate parku, bez kasku, jest po prostu idiotą.
Co do zasłaniania widoczności - na pewno kask w ch*j bardziej zasłonił by temu kolesiowi widoczność niż kaptur naciągnięty na czapkę z daszkiem - zresztą być może to była przyczyna wpadnięcia pod samochód.
I ostatnia rzecz - nigdzie nie wspomniałem że kask by pomógł ocalić mu nogę, ale napisałem że miał szczęście że nie zginął. Czytaj ze zrozumieniem.
Wyzywanie od napinaczy zachowaj dla swoich kolegów/przyjaciół czy dziewczyny.

mp_toujane

2013-04-09, 18:24
przynajmniej go nie boli jak się na tą nogę wypie**oli :D

tigerqaz

2013-04-09, 18:36
Powiem że clip:
Daje radę... normalnie k***a jestem pełen podziwu :metalhead:

proncislaw

2013-04-09, 22:01
stary dziad a na dziecięcym rowerku jeżdzi

ma...........11

2013-04-09, 22:32
Respekt dla gościa mimo wypadku kontynuuje to co kocha super :D

chrap

2013-04-10, 00:35
matis511 napisał/a:

Respekt dla gościa mimo wypadku kontynuuje to co kocha super :D



To jest k***a teledysk, klip, wyreżyserowany film (co z resztą masz w opisie)! Z połowa komentarzy tego typu. Nie wiem czy kiedykolwiek społeczeństwo było aż tak tępe.

danielukas

2013-04-10, 17:26
Nic się debile nie nauczyły. Rowerzyści wypie**alać z dróg i chodników!
sp***alać na drogi rowerowe!

harry_callahan

2013-04-16, 12:39
Aż się musiałem zalogować, tylu tutaj kretynów. Tak więc zrozumcie jedno: to jest tylko teledysk! Kurt Yaeger stracił nogę w wypadku motocyklowym a to co widzicie na powyższym video jest wyreżyserowane. Oparte na prawdziwej historii, przewijają się tam takie postaci jak Ryan Metro, Jimmy Levan czyli legendy tego sportu, ale w dalszym ciągu jest to tylko teledysk. Jak idziecie na jakiś film biograficzny do kina to też tak przeżywacie? Ktoś pomyślał, że fajnie byłoby nakręcić coś takiego bo historia typka który stracił nogę a mimo to wrócił do jazdy jest czymś nietypowym i interesującym. I tyle. Większość z komentujących tutaj zgniłaby zasrana w łóżkach.
Co do kasków to ch*ja wiecie i dimmat przestań pie**olić na tematy o których masz ch*jowe pojęcie. Czy na filmie masz downhill? Człowieku zupełnie inny poziom zagrożenia i inny rodzaj jazdy. Lans? To ty się lansujesz na niezłego debila. Równie dobrze możesz kazać piłkarzom ubierać jak zawodnikom footballu amerykańskiego aby wyeliminować ryzyko kontuzji. Sam sobie odpowiedz na pytanie czemu to głupi pomysł. Poza tym ch*j ci do tego czy jeżdżą w kaskach czy bez? Twoje zdrowie? Nie, więc sp***alaj.
I nie twierdzę, że kaski są złe bo niejednemu uratowały życie przy jakichś grubych akcjach. Na parku raczej standardem jest jego zakładanie, najczęściej w połączeniu z ochraniaczemna zęby. Są tacy którzy i na street zakładają kaski - ich wybór ale zrozum, że to naprawdę niewygodne a niekiedy po prostu zbędne.. Natomiast pie**olenie, że typ w kasku nie wpadł by pod samochód i nie stracił nogi (pomijając już wszystko to co napisałem na początku) to jakaś dziecinada.

a tu macie trochę prawdziwej historii tego typka: http://vimeo.com/14193078#