18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siła marki

Ge...........lo • 2012-11-25, 12:45
A czy ty dałeś z siebie zrobić idiotę który kupuje markę nie jakość?
To mam wiadomość ktoś Cię :banany: na siano :D

TomdeX

2012-11-26, 10:58
Poproszę link do aukcji słuchawek bez znaczka za 50 $...

Kraku

2012-11-26, 11:25
Moim zdaniem najlepszy stosunek jakości do ceny to Koss porta pro - posiadam już trzecią parę i zajebiście sobie chwale, polecam przesłuchać.



skandal89

2012-11-26, 12:03
jak już sie tak chwalimy co kto posiada to i ja sie przyłączę, mam oryginalny zestaw słuchawkowy dokanałowy sony ericssona który znalazłem w pudełku z moim telefonem i muszę przyznać, że grają zajebiście a jak ustawie dobrze korektor to ja pie**ole!

sidsky

2012-11-26, 12:35
Skoro mamy tu tylu specjalistów, to jakie słuchawki poniżej 400zł dają w miarę równe pasmo? Uszy mnie bolą od podbitych basów, którymi raczą nas producenci wszystkiego z niższej półki. Chcę słuchawek bez fabrycznych zabiegów "upiększających" dźwięk.

wrc1

2012-11-26, 15:18
@up
creative aurvana live + jakas tania karta dzwiekowa za 50-70 zl.

na mojej integrze realteka byla porazka, naprawde warto dokupic karte dzwiekowa.
ogolnie sluchawki bardzo wrazliwe na zrodlo, jesli sluchasz mp3 to koniecznie o jakosci 320kb (najlepiej flacki, ktore niestety sa trudno dostepne)

gwarantuje ze nie podbijaja zadnego pasma.

Lensen

2012-11-26, 17:27


Ja osobiście polecam Aeriale Matadory.

hellmartin

2012-11-26, 19:21
Gen.samozlo napisał/a:

A czy ty dałeś z siebie zrobić idiotę który kupuje markę nie jakość?
To mam wiadomość ktoś Cię :banany: na siano :D
Obrazek


No to jesteś zajebistym klientem jak dla ciebie obudowa jest wyznacznikiem jakości sprzętu

Ge...........lo

2012-11-26, 21:37
Temat miał być swoistą metaforą, miał pokazywać jak cena zmienia się pod wpływem marki nie ingerując w jakość sprzętu. A tu taki c_uj! Rozgorzała dyskusja o słuchawkach i nagle "eksperci" zrobili sobie forum czy kółko wzajemnego wsparcia czy coś.

pudel89

2012-11-26, 22:17
sidsky napisał/a:

Skoro mamy tu tylu specjalistów, to jakie słuchawki poniżej 400zł dają w miarę równe pasmo? Uszy mnie bolą od podbitych basów, którymi raczą nas producenci wszystkiego z niższej półki. Chcę słuchawek bez fabrycznych zabiegów "upiększających" dźwięk.


Najtańsze, bo mające już trochę lat, ale o bardzo dobrej jakości wykonania i dźwięku - Philips SHP 2000. Mam już je chyba 7 lat i są nie do zaj***nia. Moje wyglądają i grają jak nówki.
Trochę droższe i o innej budowie i mające równie dobrą jakość - wspomniane Koss Porta PRO. Jedne z fajniejszych jakie mam. Jedyne naprawdę niezłe dokanałowe, mimo, że sporo pchełek wypróbowałem, to były słuchawki Walkmana z SE W300i.
A co do słuchania na telefonie: wiadomo, nie zbrandzluje się przy tym super audiofil, ale flac + poweramp + dsp manager i wieczór poświęcony na ustawienie własnego equalizera do perfekcji i różnicy wielkiej nie ma.