18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siła charakteru

hheniek1987 • 2009-08-18, 16:42
Przy barze siedzi dwóch mężczyzn. Piją równo i mocno. Nagle jeden z nich spada ze stołka na podłogę i leży bez ruchu. Jego przyjaciel spogląda na barmana i mówi.
- I to się nazywa siła charakteru. On zawsze wie, kiedy przestać.

Bl...........er

2009-08-19, 17:00
rzeszoviak napisał/a:

jaki suchar :D :D :D




Straszny.

Ross Pierre Dolevas

2009-08-20, 15:52
rzeszoviak napisał/a:

jaki suchar :D :D :D



blackhunter6 napisał/a:

Straszny.



Obrzydliwie, straszny, paskudny suchar. A Wy jesteście tacy k***a nader-zajebiście-na czasie i pewnie słyszeliście go już "x" lat temu. Panowie, trochę wyrozumiałości. Skąd wrzucający ma wiedzieć, że Wy (nader-zajebiście-na czasie) już to słyszeliście/czytaliście. Pathetic.

:idzwch*j:

A tak BTW: @blackhunter6 to wystawione przeze mnie piwo to czysty przypadek kliknięcia na touchpadzie (wszyscy je kochamy), więc się zbytnio nie podniecaj.

justeen

2009-08-20, 17:58
Melchiar napisał/a:





Obrzydliwie, straszny, paskudny suchar. A Wy jesteście tacy k***a nader-zajebiście-na czasie i pewnie słyszeliście go już "x" lat temu. Panowie, trochę wyrozumiałości. Skąd wrzucający ma wiedzieć, że Wy (nader-zajebiście-na czasie) już to słyszeliście/czytaliście. Pathetic.

:idzwch*j:

A tak BTW: @blackhunter6 to wystawione przeze mnie piwo to czysty przypadek kliknięcia na touchpadzie (wszyscy je kochamy), więc się zbytnio nie podniecaj.


nie tyle stare co baaardzo niesmieszne...nijakie to jest, lekko sucharowe