18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sikorski na Ukrainie: Nobel czy Oskar?

croyna • 2014-02-21, 21:29
Protasiewicz z PO powiedział dziś, że Sikorskiemu należy się pokojowy Nobel.
Ja tam bym mu dał Oskara - ciekawe, że takie "wielkie słowa" powiedział dopiero po wyjściu z sali, przy kamerach i szybko się zwinął a adresat tych słów - nie za bardzo wiedział, o co mu chodzi. ;)


FryzjerZG

2014-02-21, 21:35
Naburczał cos przez ramie łamaną angielszczyzną i czym prędzej sp***olił. Chłoptaś z gimnazjum ma większe jaja.

di...........ns

2014-02-21, 21:37
łamaną angielszczyzną? ty w życiu we władaniu językiem polskim nie osiągniesz takiej biegłości

FryzjerZG

2014-02-21, 21:50
@up za to Ty świetnie władasz językiem.Jak sobie przypomnę Twojego loda, to odrazu robi mi się ciepło miśku :*

trabus

2014-02-21, 22:06
FryzjerZG vs discodiens 1:0 :D

Ek...........em

2014-02-21, 22:16
Nie wiem czy plujecie na gościa bo jest z PO czy dlatego że w przeciwieństwie do was coś w życiu osiągnął. Wiem natomiast jedno:
Gdyby nie zawarto ugody to na dniach mielibyśmy tam rozlew krwi i czołgi na ulicach.

Może i facet jest z PO i miał już na swoim koncie wiele nieprzemyślanych (tak to łagodnie nazwijmy) wypowiedzi, ale tutaj pokazał klasę - był twardy i nie dał opozycji ukraińskiej złudzeń. Lepiej iść na kompromis z władzą i rozpisać nowe wybory niż wpędzić kraj w piekło wojny domowej. Sikorski dobrze powiedział.

Splifcior

2014-02-21, 22:54
up@
Tylko że Sikorski dobrze wie, że Stan Wojenny nie wchodzi w gre. To był blef! Myślisz że Juszczenko mógł by sobie na coś takiego pozwolić? Skończył by wtedy na szubienicy.
Oczywiście to jest zagrywka pod publiczke, mógł to przecież powiedzieć za zamkniętymi drzwiami. Wg mnie z Sikorski oznacza więcej strat niż zysków w dyplomacji. Po za tym to marionetka, pionek.

Misiek_KRK

2014-02-21, 23:16
@Splifcior - Juszczenko???? chyba Janukowycz

Szron

2014-02-21, 23:28
Marionetka, marionetka, cała z drewna...



Po tym cyrku już chyba nie pozostają żadne wątpliwość z jakiego on chleb pieca chapie.

NieWiemZeWiem

2014-02-21, 23:32
sikorski dobrze powiedział i już się nie czepiajcie. Wiem, że mógł tak powiedzieć januowiczowi ale co by to dało? jak to janukowicz jest górą.... moim daniem nie było to zagranie aktorskie. To jest chyba jedyne dobre zdanie jakie sikorski wypowiedział przez 6 lat kadencji

Br...........ki

2014-02-21, 23:41
Tworzy sobie wizerunek medialny, nic więcej
Polski rząd ostatnio zrobił się bardziej odważny i gada jakieś docinki o prezydencie Ukrainy, a to dla tego, bo wiadomo że ten szybko straci swój stołek

vass

2014-02-21, 23:58
Ból dupy PISowskich pajaców i innych oszołomów :)

Policeman

2014-02-22, 02:08
Nie no k***a, nie wyrobię, Boże widzisz i nie grzmisz. Kompletne debile, zera umysłowe tłumaczą ludziom na czym sprawa stoi. Co za ponury żart, uśmiech na twarzy wisielca. Jakie k***a porozumienie idioci oni tam zawarli, kto zawarł?! Czy wam do pustej dyni nie dociera, że Majdan jest finansowany przez żądnych władzy oligarchów, którzy wyj***ne mają na jakieś ustępstwa? Zdobyli broń, debile na całym świecie [@up najwięcej w Polsce jak widać] łyknęli bajkę o pokojowej walce, determinacji i k***a wspierają to bydło z ukrainy. I k***y mi tutaj pisały niedawno o tym, że to nie wina tych ludzi, że mają taką historię i nie można patrzeć pod kątem bla bla bla. Tępe ch*je, oni mają flagi UPA NIEPRZYPADKOWO, czaicie? Ich bohaterem jest bandera [śmieć zasrany], niedawno nasz "wuc" bronek-bul-komor poszedł im wybaczać i ich przepraszać, chociaż tam nikt nie prosił o wybaczenie, na dodatek dostał jajem i się obsrał stuletnim balasem. Ukraina k***a jego mać, czy was nie poj***ło? Powiem wam gdzie są nasi bracia - Białoruś. Tam żyją prości ludzie, gnębieni przez władzę. Na Białorusi zawsze spotykałem się z życzliwością i pomocą. Już zapomniały k***olemingi o tym, że hołota na ukrainie chce przyłączenia Przmyśla do ich wyp*zdowa? Nie widzieliście, jak obrzucali policjantów butelkami z benzyną, jak katują tam ludzi? Kogo wy k***a wspieracie?

Ek...........em

2014-02-22, 08:28
Policeman napisał/a:

Nie no k***a, nie wyrobię, Boże widzisz i nie grzmisz. Kompletne debile, zera umysłowe tłumaczą ludziom na czym sprawa stoi. Co za ponury żart, uśmiech na twarzy wisielca. Jakie k***a porozumienie idioci oni tam zawarli, kto zawarł?! Czy wam do pustej dyni nie dociera, że Majdan jest finansowany przez żądnych władzy oligarchów, którzy wyj***ne mają na jakieś ustępstwa? Zdobyli broń, debile na całym świecie [@up najwięcej w Polsce jak widać] łyknęli bajkę o pokojowej walce, determinacji i k***a wspierają to bydło z ukrainy. I k***y mi tutaj pisały niedawno o tym, że to nie wina tych ludzi, że mają taką historię i nie można patrzeć pod kątem bla bla bla. Tępe ch*je, oni mają flagi UPA NIEPRZYPADKOWO, czaicie? Ich bohaterem jest bandera [śmieć zasrany], niedawno nasz "wuc" bronek-bul-komor poszedł im wybaczać i ich przepraszać, chociaż tam nikt nie prosił o wybaczenie, na dodatek dostał jajem i się obsrał stuletnim balasem. Ukraina k***a jego mać, czy was nie poj***ło? Powiem wam gdzie są nasi bracia - Białoruś. Tam żyją prości ludzie, gnębieni przez władzę. Na Białorusi zawsze spotykałem się z życzliwością i pomocą. Już zapomniały k***olemingi o tym, że hołota na ukrainie chce przyłączenia Przmyśla do ich wyp*zdowa? Nie widzieliście, jak obrzucali policjantów butelkami z benzyną, jak katują tam ludzi? Kogo wy k***a wspieracie?



Jesteś żałosny. Obrażasz wszystkich mających odmienne zdanie od twojego, a tak naprawdę gówno wiesz.

Flagi UPA wiszą tam dlatego, że naród ukraiński jest nieuświadomiony i nie zdaje sobie sprawy z historii własnego kraju. To samo odnosi się do uwielbienia dla Stepana Bandery.
Naprawdę uważasz że wszyscy Ukraińcy wiedzą o zbrodniach na narodzie polskim? O Rzezi Wołyńskiej i czystkach w Małopolsce Wschodniej?

To nie jest naród wrogo nam nastawiony. Dla nich bohaterami są Wałęsa i śp. Lech Kaczyński. Podziwiają naszą walkę z komuną w latach osiemdziesiątych i doceniają pomoc jaką dziesięć lat temu im udzieliliśmy podczas pomarańczowej rewolucji. To dobrzy ludzie którzy chcą normalnie żyć.
Wrogo nam nastawione są ukraińskie środowiska nacjonalistyczne, ale nie naród ukraiński sam w sobie. Jeśli tego nie rozumiesz to jesteś przykrym człowiekiem.

manieeee

2014-02-22, 11:01
up. co Ty pie**olisz nie wiedzą co to jest upa i co oni robili? debil