18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Się wkurwił

Pener • 2011-05-06, 14:01
Do bitwy doszło w środę przy ul. Brzezińskiej w Łodzi. Kierujący Fiatem Barchetta zajechał drogę prowadzącemu Seicento.
Ten użył klaksonu.
Z Barchetty wypadł wtedy pasażer i rzucił się w kierunku zdezorientowanego mężczyzny. Pięściami wybijał szyby auta. W czasie napaści miał powiedzieć, że klakson wystraszył jego syna, który prowadził samochód.
Zanim na miejsce przyjechała policja, napastnik odjechał.

:amused:

ra...........90

2011-05-06, 14:06
kto by sie nie wk***ił, wyjechał puszką i chciał wyudzić odszkodowanie

Fakerę

2011-05-06, 14:13
Szkoda że kierowcą seicento nie był ktoś postury pudziana, to na pewno chłop by inaczej zareagował... Debil i tyle, może po prostu to pseudo sportowe auto zostało wyprzedzone przez blaszaczka i się wk***ił ;)

lolada

2011-05-06, 14:18
jak dostanie 2 na 5 + grzywne rownowartosci tego czerwonego prawie pelnoletniego auta, to mu sie odechce takich manewrow na drodze... pajac i tyle...

HondaH22

2011-05-06, 17:35
Widać że pan z berchetty jeszcze nie przestawił myślenia z "prawo dżungli" na "spójrz na mnie źle a wytoczę ci sprawę", tym bardziej że dowód w postaci filmiku wystarczy by udupić kretyna a fiaciora sprzedać by mieć na bilet miejski po utracie prawka :D

link911

2011-05-06, 18:00
Matiz Gratis, Tico za Friko, Hokus Pokus Ford Focus, JEB! :P

Legolaska

2011-05-06, 20:20
Końcówka - na czerwonym, po przejściu dla pieszych, po trawie - mandat mu wpie**olić za to

banzai

2011-05-07, 00:42
mi to sie kojarzy z słynną kursantką asią i jej instruktorem:
"czego k***a titosz"
:D

ke...........85

2011-05-07, 09:42
a wszyscy internetowi napinacze stojący w tym korku zaczęli odmawiać różaniec, żeby też do nich nie podszedł. A znajomym potem: k***a juz miałem wychodzić z auta i tak przyk***ić gościowi, żeby się poskładał. Ale on błyskawicznie uciekł jak nindża i k***a nie zdążyłem

lapps

2011-07-28, 07:44
tez kiedys widzialem w lodzi jak typki na swiatlach wysiedli z aut i sie lac zaczeli, jak sie zapalilo zielone to wsiedli do aut i odjechali

Li...........66

2012-02-10, 23:48
To chyba norma że w łodzi kierowcy się napie**alają. Kiedyś wracając do domu napie**alało się 4 kierowców z czego to były dwie odrębne bójki oddalone od siebie o niecałe 30 metrów xD Ale jak k***a przyjedzie taki wieśniak z wawy to myśli że jest boss i zapie**ala jak nienormalny. Ostatnio przez takiego ch*ja z wawy prawie wj***liśmy się z ojcem w latarnie bo ch*j głupi zajechał nam drogę na zakręcie i musieliśmy sp***alać na chodnik. A to też zajechaliśmy ch*jom drogę i się wytłumaczyła sprawa tak jak na tym filmiku z tą różnicą że zajeżdżający drogę nie dostał wpie**olu tylko wysiadł i sam wpie**olił