18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Shrek jest bardziej żydowski od Holokaustu

Seraff • 2013-04-12, 03:22
Trafiłem ostatnio na stronę J-dar... znajduje się na niej aplikacja, która pokazuje jaka część ekipy danego filmu jest pochodzenia żydowskiego. Ot, ciekawostka z przymrużeniem oka. Najciekawsze jednak spotkało mnie przy czytaniu "Did you know..." pod wynikiem filmu "Shrek". Okazało się bowiem, że...



...Shrek jest bardziej żydowski od Holokaustu. :nazimaja:

To oczywiście tylko nietrafiony tytuł wylosowany przez system, ale... :idzwch*j:

hujos

2013-04-13, 10:28
Zacznijmy od tego, że "Holokaust" to nazwa filmu który jest również porównywany w tej aplikacji.
BTW Ostatni Samuraj jest w połowie żydowski :O

Kozar

2013-04-13, 10:44
"W czasie Holokaustu ginęli przede wszystkim Polacy." źródło www.nop.org.pl/

paczek1262

2013-04-13, 10:50
bohema667 napisał/a:

W czasie Holokaustu ginęli przede wszystkim Polacy.



bzdura, najwięcej zginęło Rosjan

Lechu1234

2013-04-13, 11:22
To prawda, ginęli Polacy, ale tylko z obywatelstwa bo tak naprawdę byli żydami z pochodzenia.

krishna

2013-04-13, 11:23
@paczek1262
o ja pie**ole, czego uczą dziś w szkołach.. Najwięcej Rosjan zginęło podczas wojny ale litości, NIE z powodu Holokaustu!
Z resztą zgadzam się z twierdzeniem, że zginęło najwięcej Polaków. A dokładniej ŻYDÓW polskiego pochodzenia.

Pr...........zy

2013-04-13, 12:53
bohema667 napisał/a:

W czasie Holokaustu ginęli przede wszystkim Polacy.



W czasie Holokaustu ginęli przede wszystkim LUDZIE...

massq

2013-04-13, 14:05
Prostowoczy napisał/a:



W czasie Holokaustu ginęli przede wszystkim LUDZIE...



Czyli czarni nie :amused:

Rafao

2013-04-13, 14:11
Weźcie poprawkę na fakt że populacja Żydów na Świecie jest mała, a nawet kilkuprocentowy udział Żydów to spora liczba. Przy polskich filmach wskaźnik powinien pokazywać 100%.

Adam1394

2013-04-13, 14:59
Istnieje bardzo dziwna sytuacja prawno-historyczna w kwestii Holocaust'u i jakiegokolwiek jego negowania.
Taka sytuacja nie miała nigdy i nigdzie miejsca, co jest bardzo zastanawiające bo jeżeli napiszę, że:

- w czasie IIWŚ zginęło nie 6mln Polaków tylko 3mln
- w czasie IIWŚ z rąk Niemców zginęło nie 20 mln tylko 11mln
- w czasie IIWŚ zginęło nie 0,5mln Amerykanów tylko 280 tyś.
- w czasie IIWŚ zginęło nie 8mln Niemców tylko 6mln

to albo zostanę poproszony o argumenty i dowody albo (jak ich nie pokaże) wyjdę na idiotę.

Natomiast jak napiszę, że w czasie IIWŚ zginęło nie 6mln Żydów tylko 3mln to jak pokaże argumenty i dowody to idę do więzienia, a jak ich nie pokażę to idę do więzienia.

Jedna wielka syjonistyczno-talmudyczno-hazarska k***a jego mać mafia.

k4bleh

2013-04-13, 15:20
Kuźwa coś mi się robi jak czytam takie kretynizmy..Owszem Polacy ginęli, ale holocaust to eksterminacja żydów i Polacy nie ginęli w wyniku holocaustu, chyba, że ci pochodzenie żydowskiego.

dzarul

2013-04-13, 17:01
benben napisał/a:

dzarul, nie stresuj się. Poza tym nie napisaleś skąd jest to [1], tylko wkleiłeś co popadnie. Jak już chcesz ludzi wyzywać od dzieciaków, to prześledź historię tej sześciomilionowej liczby w latach powojennych i odkryjesz, że z każdym rokiem przez tych 70 lat żydów w holokauście ginie coraz więcej. A dlaczego? Jeśli cię to interesuje, to poszukaj w okolicach nazwiska Norman Finkelstein.

jka tu się nie stresować jak koleś myli zagładę narodu żydowskiego- holokaust z mordami na Polakach to po pierwsze, po drugie po kiego grzyba mam podawać skąd wziąłem tekst? co to k***a praca magisterska ??? Po trzecie zgodzę się z tobą na temat liczby żydów, którzy zginęli w holokauście, są one zawyżone. po pierwsze część zamordowanych była arbitralnie uznana za Żydów przez nazistów – byli to np. chrześcijanie lub bezwyznaniowcy, całkowicie zasymilowani i niemający nieraz od pokoleń żadnego kontaktu z religią i kulturą żydowską. Naziści uznawali za Żyda osobę, w której rodzinie do trzeciego pokolenia wstecz była przynajmniej jedna osoba pochodzenia żydowskiego.po drugie żydki szczególnie ci z hameryki zawyżają dane .Pozdrawiam :)

Ne...........es

2013-04-13, 20:35
bohema667 napisał/a:

W czasie Holokaustu ginęli przede wszystkim Polacy.


no i co z tego ? ale wazne ze ZYDZI !! pie**olona mentalnosc wiekszosci popie**olonych uzytkownikow