18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Shotgun jako argument

Jesse.Pinkman • 2023-09-03, 09:08
Awantura w Wenezueli i jeden z uczestników postanowił użyć shotguna do rozwiązania problemu.

onucek

2023-09-03, 11:50
tutaj mówimy na to "strzelba"

damian15snk

2023-09-03, 16:02
We 3 nie dali rady cwe*e

xXPeinXx

2023-09-03, 17:57
Ładna czerwona plama pojawiła się na koszulce po wypaleniu ze strzelby, nie ma co twardy był...

AlbertoNihilo

2023-09-03, 21:01
Pinkman Idź już do szkoły. Na kaoticu są wszystkie twoje wrzuty jedna po drugiej, jak leci.

dupppppp

2023-09-04, 02:34
xXPeinXx napisał/a:

Ładna czerwona plama pojawiła się na koszulce po wypaleniu ze strzelby, nie ma co twardy był...



Tutaj Cię poprawię, "czerwona plama pojawiła się przed wypaleniem ze strzelby" podkreślam PRZED. Przecież widać, że koleś postrzelony wcześniej przyszedł na walkę ze sprzętem (nożami lub czymś innym ostrym) bez sprzętu.

xXPeinXx

2023-09-04, 21:07
dupppppp napisał/a:

Tutaj Cię poprawię, "czerwona plama pojawiła się przed wypaleniem ze strzelby" podkreślam PRZED. Przecież widać, że koleś postrzelony wcześniej przyszedł na walkę ze sprzętem (nożami lub czymś innym ostrym) bez sprzętu.



Nie poprawiaj mnie tylko dokładnie przejrzyj...Nie wiem co ty oglądałeś ja widzę i wnioskuje, że trzech typów napada na tego właśnie postrzelonego... Zgodzę się, że wcześniej już dostał kilka może więcej ran kłutych dlatego myślałem, że po obaleniu upadł na własną krew drugie to, że dostał w to miejsce kose ale wyraźnie widzę, że to po postrzale..