18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Shaq vs zwykły człowiek

okar19 • 2013-03-07, 17:27
i weź tu pograj z nim w kosza :mrgreen:



można przewinąć do 0'42

T-Will

2013-03-10, 23:10
O k***a, jesteś kretynem. Tylko tyle mogę powiedzieć, dalsza dyskusja nie ma sensu, bo jak widać jesteś betonem, za którym nie przemawiają żadne argumenty, a sam używasz tylko i wyłącznie mrzonek.

Szkoda nerwów na dyskusję z 19 latkiem twierdzącym, że LeBron to nie MVP, tylko Kobe, który jako lider ledwo co wejdzie do PO. Weź spróbuj napisać taką opinię(i resztę swoich dyrdymałów) na forum koszykarskim, gdzie każdy ma większą wiedzę od ciebie, a został byś pogrążony(nawet najwięksi fani KB kazaliby ci się jebnąć w czoło) i nauczyłbyś się może, że jak się na czymś nie zna to się na ten temat nie wypowiada.

EdmundKemper

2013-03-11, 10:07
T-Will napisał/a:

O k***a, jesteś kretynem. Tylko tyle mogę powiedzieć, dalsza dyskusja nie ma sensu, bo jak widać jesteś betonem, za którym nie przemawiają żadne argumenty, a sam używasz tylko i wyłącznie mrzonek.

Szkoda nerwów na dyskusję z 19 latkiem twierdzącym, że LeBron to nie MVP, tylko Kobe, który jako lider ledwo co wejdzie do PO. Weź spróbuj napisać taką opinię(i resztę swoich dyrdymałów) na forum koszykarskim, gdzie każdy ma większą wiedzę od ciebie, a został byś pogrążony(nawet najwięksi fani KB kazaliby ci się jebnąć w czoło) i nauczyłbyś się może, że jak się na czymś nie zna to się na ten temat nie wypowiada.



Widać jesteś kimś kto uważa, że wiek świadczy o tym z kim warto rozmawiać. Nigdzie nie napisałem, że Kobe należy się MVP, bo się nie należy. Lebronowi W TYM MOMENCIE też nie. Bo jak można dawać MVP przed zakończeniem sezonu? Jakaś drużyna może mieć jeszcze dłuższą serię zwycięstw i być prowadzona przez jednego gracza.
Poza tym LAL wejdą do PO i to nie ledwo co, bo myślę, że może nawet z 6 miejsca ;)