18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sex z żoną

Themikej • 2012-05-24, 19:28
Idzie gościu ulicą w nocy i słyszy, że w krzakach się walą.
Podchodzi bliżej, a tu parka się dupczy i jeszcze dziesięciu facetów czeka w kolejce.
Gościu pyta: "można też?"
- Jasne, stawaj do kolejki ona wszystkim daje!
W końcu się doczekał. Nagle w środku numeru coś go oślepiło. Patrzy, a tam Policjant z latarką.
- Co pan tu robi?
- Dupcze się z żoną.
- Przepraszam, tego nie mogłem wiedzieć.
- Ja też nie, dopóki pan z tą latarką nie przyszedł

BongMan

2012-05-24, 21:15
Kto się żeni, ten ma rogi...

Davca

2012-05-24, 22:09
A tytuł wszystko spalił..

brt1529

2012-05-24, 22:23
najlepsze jest: można też?

Kwakens

2012-05-24, 22:36
Dlaczego policjant z wielkiej? :P

webkoala

2012-05-24, 22:58
Ciekawe czy policjant też się ustawił w kolejce..
Co za różnica na dobrą sprawę - jak wszyscy to wszyscy :D

Kortens

2012-05-24, 23:22
Aż się wk***iłem i napiszę tutaj off topa ! Przed chwilą na głównej widziałem ten j***ny kawał o kobiecie na wózku, aż jakiś frajer napisał komentarz "Było parę razy" i dodał linka do faktycznie tego samego kawału ale sprzed 2 lat, więc się loguję i chcę go zjechać, ale patrzę, kawał wyj***ny. No to ja się k***a pytam teraz PO ch*j!? Wróciłem właśnie wyj***ny do domciu, czytam sobie, fajny kawał, śmieję się, więc na ch*j go wywalać? Wyj***ć ten sprzed 2 lat i ten odświeżyć po prostu. Zawsze musi być j***ny troll, który odszukuje wątki sprzed dwóch lat i krzyczy "BYŁO!?". Drogi panie adminie, moderatorze, czy jak Cię tak k***a zwali. Jak coś ma dużo piw, ale się powtórzyło sprzed kilku lat, to wyjeb staroć ! Chyba nikt się nie obrazi o stratę kilku piw, na ch*j są one komu potrzebne, płacą wam za to?

starwalker

2012-05-24, 23:32
@Kortens
Jak ci się nie podobają zasady tu panujące to wypier*** na kwejka lub inne gówno.

Kortens

2012-05-24, 23:36
Nie, nie podobają mi się zasady więc wyrażam swoje zdanie :roll: .

Stablo

2012-05-24, 23:44
Zastanawia mnie, czemu post z hurtową ilością wulgaryzmów nie dostał warna, ale ten z przemiłym obrazkiem już tak.

BongMan

2012-05-24, 23:57
A mnie zastanawia czemu dostał warna za słowo "wypier". Przecież to po wiejsku "wypierz".
- Stachu, wypier se portki bo uj***ne so!

Kortens

2012-05-24, 23:59
Stablo napisał/a:

Zastanawia mnie, czemu post z hurtową ilością wulgaryzmów nie dostał warna, ale ten z przemiłym obrazkiem już tak.



To zapewne przez te wspaniałe zasady na tymże portalu, jak widać prawo działa wszędzie tak samo :P