18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sex z Cudzoziemcem

Vof • 2013-06-02, 04:25
Przechwałki kobiet z Polski na ten temat :shock: :
1.)ja całowałam się z Hiszpanem,był dosyć słaby,wkładał mi język do środka głęboko strasznie,prawie ogółem mnie to nie kręciło.
i miałam ale tym razem sex pełny z jednym ale nie jeden raz jak byłam w Londynie z Pakistańczykiem. Był boski.To najlepszy sex jaki chyba może być.Był bardzo namiętny,delikatny i wyuzdany jednocześnie.Po prostu czuje się człowiek jak bogini z nim w łóżku.I był bardzo przystojny,czyściutki co się nie tak często zdarza u Azjatów. Pozdrawiam was i czekam na gorące odp.

2.)wiec tak: Duńczyk, Amerykanin, Libańczyk, Jordańczyk, turek, murzyn z Haiti, Pakistańczyk, gość z Iraku, itd. Kiedyś to dla mnie był sport. Konkurencja miedzy mną a kumpela. Najlepszy jest murzyn, ma czym się chwalić.

3.)ja się całowałam z kilkoma włochami (raz było lepiej, raz gorzej), z Hiszpanem i oral z Albańczykiem - z nim było najlepiej (zakochałam się w nim)

4.)to było mocne, ale krótkie uczucie... po paru godzinach przespałam się z Niemcem..cudownie było...pozostały tylko zdjęcia i wspomnienia :shock:

5.)Szwajcar - porażka
kilku Francuzów - jeden z nich to jak do tej pory numer 1
Amerykanin - z fantazją, sex w różnych miejscach
Włoch - nic specjalnego - ujdzie
Litwin - niezły
no i Polacy - na tle innych narodowości wypadają średnio, wymagania mają, ale sami są leniwi
jeszcze Andorczyk i Kanadyjczyk - całkiem nieźli
eh, to były czasy, po co ja do tego kraju wracałam? :cumshot:

6.) Polak Niemiec Bułgar Irak rusek francuz Holandia Brazylia Ameryka Indie arab chińczyk Japończyk Malezyjczyk Kanadyjczyk szwajcar Hiszpan Włoch. Każdy z nich inny w łózko

7.)NIE PUSZCZA SIĘ tylko korzysta z życia i uprawia seks, jak kobieta ma wielu partnerów to od razu się puszcza a jak koleś co noc zalicza inna pannę, to jest casanova i mu jeszcze za to gratulacje się należą.., co za społeczeństwo hipokrytów...

8.)Algierczyk- niesamowite doznania oralne (aż mnie ciarki przechodzą jak wspominam)
Tunezyjczyk- oj miał sprzęt i umiał nim operować
Albańczyk-najlepszy seks jaki do tej pory miałam z obcokrajowcem. Uzależniał się od niego w pewnym momencie...dobrze, że wyjechałam i już go nigdy nie zobaczę, bo nie mogłabym sobie normalnie życia ułożyć. ja tez się kiedyś śmiałam, że się Polki z arabami puszczają, ale oni to potrafią dogodzić kobiecie. :ok***a:

9.)senegalski-francuski metys... Umięśniony, smukły, ciemny... Aksamitna skora... Teraz jak patrze na kwadratowe twarze niektórych Polaków... porażka, Wszyscy wydaja mi się po "nim" polędwico-różowi :plzdie:

10.)-Francuz -cudownie!!! Ale może dlatego, że się w nim podkochiwałam i emocjonalny stosunek sprawił, że naprawdę przeżyłam burzę z piorunami. Wspaniały klimat, dotyk, pocałunki...Czuły i delikatny a jednocześcnie taki mocny i męski...naprawde rzadko się zdarza takie połączenie
-Austriak- średnio przyjemnie. Podobnie jak Macedończyk- technika "wsadź-wyjmij", egoista, myślał wyłącznie o sobie, za mocny, za twardy...ale przyrodzenie miał gigantyczne
-Murzyn (nie pamiętam kraju, chyba Nigeria)- średnio ciekawie. Penis faktycznie wielki, ale technika średnia, jakoś tak za mało klimatu, czułości, za mało gry wstępnej, za dużo czystej kopulacji...
-no i kilku Polaków- hmm, nieźle, ale bez fajerwerków...bez jakiejś szczególnej atmosfery...własnie zauważyłam, że naszym rodakom brakuje takiej cennej umiejętności okazania kobiecie, że jest boginią, wyrażenie tego bez słów, poprzez spojrzenie czy dotyk, nie ma w nich tego elektryzującego ognia, który spotkałam u cudzoziemców...No niestety, może to ja miałam pecha ale naprawdę nasi chłopcy nie za ciekawie wypadają przy les etrangeres... :idzwch*j:

I komentarz jednego pana na ten temat:Polki stały się bardzo unijne, wpuszczają wszystkich. Chyba najwyższy czas szukać kobiety z poza Polski :samoboj:

Yattaman

2013-06-02, 12:43
Temat żywcem wyrwany z samosi :)

Policeman

2013-06-02, 14:06
Dużo polek ma mentalność k***y, wielka mi nowość.

sir_Alex

2013-06-02, 14:58
a pozniej placze jedna z druga ze jakis arab (maz) je pizga

kasteron

2013-06-02, 15:59
i one chcialy spotkac dobrego polaka jak daja dupy na pol swiata....

Whiteroom

2013-06-02, 23:59
RagicMabbit napisał/a:

wcale nie uważam ich za kórwy



A Ty jesteś w ogóle Polakiem?

Lilu

2013-06-03, 11:15
nie doczytalem do końca, nie moge znieść takiego kurestwa! tym bardziej z jakims ciapatym pojebem ;x co sie na tym swiecie dzieje!
JA pie**olE

Kozikrk

2013-06-03, 11:18
Polskim dziewczynom w dupach się przewraca, Polacy się im znudzili. Ale spoko jak widzę jakąś Polkę z ciapatym to kiwam k***ie głową niech wie że jest szmatą !!

Davidzior

2013-06-03, 11:19
Cytat:

7.)NIE PUSZCZA SIĘ tylko korzysta z życia i uprawia seks, jak kobieta ma wielu partnerów to od razu się puszcza a jak koleś co noc zalicza inna pannę, to jest casanova i mu jeszcze za to gratulacje się należą.., co za społeczeństwo hipokrytów...



Jest takie powiedzenie: "Jak suka nie da, to pies nie weźmie"

sloder75

2013-06-03, 11:22
7.)NIE PUSZCZA SIĘ tylko korzysta z życia i uprawia seks, jak kobieta ma wielu partnerów to od razu się puszcza a jak koleś co noc zalicza inna pannę, to jest casanova i mu jeszcze za to gratulacje się należą.., co za społeczeństwo hipokrytów...

Stare ale jare : Wyobraź sobie, że masz klucz, który otwiera wszystkie zamki... zajebisty, nie? Teraz wyobraź sobie, że masz zamek, który otwiera każdy klucz, w momencie ch*jnia z boczkiem. To samo jest z facetami i kobietami :D Więc tak, k***y na całego

Suka_Blyat

2013-06-03, 11:24

Hu...........ia

2013-06-03, 11:28
To może bądźmy dla naszych kobiet bardziej czuli, róbmy im fajne niespodzianki, zabierajmy gdzieś do restauracji, może ciekawe miejsce... Wiecie dlaczego Polki tak sp***alają za granicę? Bo statystyczny facet w Polsce:
-Udaje macho.
-Uważa że dbanie o siebie i ugotowanie od czasu do czasu, wspólny spacer to skrytopedalstwo.
-Szczytem możliwości spędzenia czasu z żoną/dziewczyną jest Liga Mistrzów.
-Jest tak zapracowany, że nie ma siły nawet na wieczorne :lozko:


PS: Jeżeli to co napisałem nie rozwiązuje problemu, koniecznie skonsultuj się z lekarzem lub psychoterapeutą, gdyż każda kobieta która tego nie docenia, zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.

bartek6166

2013-06-03, 11:31
Wybaczcie kochane rodaczki, ale pod tym względem również wypadacie słabo przy reszcie świata (przynajmniej według mnie) :-)

Nikczemny_Płód

2013-06-03, 11:32
W sumie są to chyba zwierzenia albo prostytutek, albo zakompleksionych dziewczynek, prze-r*chały pół świata :roll:

A potem się dziwić
http://www.amazon.com/Bang-Poland-Polish-Girls-ebook/dp/B0089EBAI0

Choć z 2 strony jak obcokrajowiec potrzebuje do tego książki to nie mam pytań :lol:


Ale wracając do głównego tematu, ciekawi mnie, że na temat polaków znacznie lepsze zdanie mają kobiety zagraniczne, i w cale nie mówię tu o ukrainkach a włoszkach, hiszpankach, wszystkich tych nacjach co biorą udział w erasmusie.

Trzeba przy tym zauważyć, że hiszpanki obracają się na rynku z ludźmi na poziomie a nie typowy cebulak-polak, polke zaś jedynie "stać?" na araba, ba gdzie by taką rozklepaną mymłe chciał facet wartościowy i nie chodzi tu tylko o Polaka.

Choć jesli mam być szczery, faktycznie urodą polski są świetne, mój gust, sporo blondynek, jasnookich niewiast ale mentalnie są w tyle za europą. Fakt nie ich wina, wiele wynika z kultury - Polka to dalej szara myszka z wyp*zdewa, może i wygląda jak milion dolarów ale względem zachodnich koleżanek ma sporo kompleksów (nieuzasadnionych).

Co do mentalności, pogody ducha, charyzmy i ogólnego BYCIA, najlepiej wspominam przelotną, 1 nocną znajomość z hiszpanką. r*chać nie r*chałem, cóż skończyło się na całowaniu, Hiszpanka nie miała chyba potrzeby rozkładania nóg bym ją docenił... I miała racje. Początkowo rozmowa się nie kleiła, różne kultury, pewne problemy językowe ale po ch*j wi jakim czasie się zgraliśmy, można było poruszyć wiele ciekawych tematów - zaskakujące jest, że to kobieta i to kobieta (polka - hiszpanka) a jednak hiszpanka miała bardzo ale to bardzo rozsądne podejście do życia i przede wszystkim wlasne zdanie, ale umiała też słuchać i wejść w dyskusje.

Ale najważniejsze, kompletnie nie czułem się przez nią oceniany, po prostu spotkało się 2 ludzi i miło spędza czas, nie czułem znudzenia, za to dziewczyna byłą cały czas naturalnie uśmiechnięta, radosna, 170cm i tak na moje oko 60-65kg wagi, bardzo ładna latynoska uroda(nie mój typ) mocno zbudowane nogi - potrafiła z tej masywnej budowy uczynić ogromny atut czego polski nie potrafią.

Z polką to spotkanie albo randka wygląda tak: Siedzi cicho, jak w końcu zaczyna rozmawiać, uśmiechać się to przeważnie pie**oli o swojej rodzinie, ma mało zainteresowań (o patrz k***a jakie buty, super), czasami sporo przeklinają - i to osoby z wyższym wykształceniem a nie "hołota wsiowa" (też to robie ale jednak w kobiecym towarzystwie staram się ograniczać) i przede wszystkim. Jestem osobą która ma na każdy temat swoje zdanie ale nie zakładam nigdy, że jest ono najlepsze, mimo to wejście w dyskusje często kończy się tak, że dziewczyna powie co myśli, ja powiem swoje, podam argumenty odpowiedź - "no chyba masz racje"...

Pokazuje to, że polki mają przede wszystkim problem z własnym charakterem, przez co i faceci je traktują mniej poważnie albo się szybko nudzą.

Ja inaczej zachowuje się do pogodnych, pewnych siebie (nie zadufanych, to nie to samo!) kobiet a inaczej do takiej szarej nic nie wnoszącej dziewczynki.


Więc taka rada na koniec, mnie pracy na bolcach a więcej nad sobą. To z kim się dziewczyna będzie zadawała i jak ją będą traktowali zależy tylko od niej.

TheColt

2013-06-03, 11:48
Jakie Polki dają dupy brudasom? ch*jOWE. ch*jowa Polka to taka która nie ma szans na normalnego chłopa, jej jedynym wyjściem jest koleś który z radości że widzi c*pkę nie jest w stanie sprostać jej wymaganiom bądź taki który patrzy tylko żeby zamoczyć i na nią ma wyj***ne(bo jest ch*jowa i nie warto sie starać). Taka polka jedzie za granice gdzie spotyka brudasa który wyr*cha wszystko co białe a Polke zwłaszcza, nawet Gesler miała by branie. Taka dupa wyr*chana przez zaprawionego w boju ciapaka/murzyna później wypisuje ze Polacy to sie ch*jowo r*chają a maja wymagania a taki allah czy akbar to ją dymał az miła gwiazdki przed oczami i o zgrozo !ZAKOCHANA! w nim jest. No k***a jaka ładna Polka zakocha sie w brudasie? Cała Polska zdrowych fizycznie i psychicznie mężczyzn potrafiących zadbać o swoje kobiety, za granica też nas pełno a taki pasztet jedna z drugim co mają mordy jak by je ktoś znalazł w śmietniku poaborcyjnym napiszą że ciapak lepszy.