18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"sex bomb" w wykonaniu ruskiego chóru

nowynick • 2014-02-12, 13:28
Agent Bolek wyraźnie zapił i odjechał.


trebor2709

2014-02-13, 16:56
Może i NIEMCE zamordowały 35 milionów Słowian jak piszesz,ruski mongole.ale nie chodzi tylko o zgwałcone Niemki ale także o zgwałcone Polki,Łotyszki,Litwinki,Estonki,Węgierki,Austriaczki,Słowaczki,Czeszki,oraz inne narodowości których nie pomnę,Nie wspominam już tutaj o zdradach których dopuściło się wasze tzw.wojsko,bo nie chce mi się z Tobą polemizować durny Azjato.

Młynarz2033

2014-02-13, 17:51
^Oczywiście niemcy według ciebie nie gwałcili ?

PS. niemcy z małej litery.

oc...........an

2014-02-13, 20:10
trebor2709, no tak, cały świat walczył honorowo i do pierwszej krwi i tylko paskudni Rosjanie gwałcili, palili i mordowali :amused:

A Polacy to w ogóle, produkowali tlen zamiast go zużywać, srali bursztynem, a wszystko czego dotknęli zamieniało się w złoto :lol:

A teraz, przepraszam, idę fapnąć pod Azjatki:






Miranda

2014-02-13, 23:34
Miałam okazję słuchać Chóru Aleksandorwa na żywo. Fenomenalni są! Jednak od anglojęzycznych utworów powinni trzymać się z daleka. Kiedyś mój nauczyciel angielskiego opowiadał anegodtkę o jego z kolei nauczycielce angola, która była rosjanką i bardzo zabawnie wypowiadała słówko "that" (czyt. ziet).
I niestety ruscy mają taką przywarę. Pan solista z Chóru tak samo śpiewał przy wykonywaniu Skyfall: "Zi is zi end..... Let ZI skaj fol..."