18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Serj zamawia kawe

polik95 • 2013-07-31, 15:35

Zamówienie kawy w starbucksie przez Serj Tankiana
po tagach nie znalazłem

yoyoyo

2013-07-31, 22:09
@Lord Gutek
W ogóle napomknięcie o konotacjach SOAD z heavy metalem sugeruje poważne skarlenie umysłowe :lol: Znalazł się "tru metal", który nie zna nic poza Metalliką, Sepulturą, Slayerem i Megadeath, phi. SOAD sam wobec siebie nie używa terminu heavy metal, oni nawet sami sobie wymyślili własny gatunek - soil.

DuckDodgers

2013-07-31, 23:43
Lord Gutek napisał/a:

k***a nieee, najbardziej ch*jowy zespół brudasów, którzy myślą, ze grają heavy metal...





pawu95

2013-08-01, 00:45
RapujacyToster napisał/a:



Obrazek

Brudas to cię starzy na obiad wołają klapku, najłatwiej hejtować samemu nic nie tworząc. :plzdie:




Mialem niedawno bana, wiec nie powiem ci co powinienes zrobic majac taka logike. :glowawmur:

Ruszka

2013-08-01, 01:25
Hahahhah ból dupy gimbo fanów soadu ;) Nie przejmujcie się, kiedyś z tego wyrośniecie :D k***a gitarzystę mają takiego profesjonalnego, że po 20 latach gry nie potrafi poprawnie zagrać własnego utworu na koncercie, a 90 % riffow opiera się na jeżdżeniu jednym palcem po dwóch pierwszych strunach. No po ch*ju zespół. Jedynie Serj coś reprezentuje, ale tylko wokalem, bo większość tekstów też jest ch*jowa, solowe projekty ma całkiem niezłe, ale jego kariera w soadzie to kupa.

enoel

2013-08-01, 12:11
gej metal jak widac wciaz modny wsrod gimbazy...

Reinder

2013-08-01, 14:24
@Ruszka O co ta spina, że komuś podoba się utwory SOAD a ty nie potrafisz zrozumieć w swoim małym móżdżku że ktoś ma inny gust niż ty. Chrzani mnie to jak wyglądają co robią i jakiego gitarzystę mają po prostu lubię ich muzykę i już.

Lord Gutek

2013-08-01, 18:02
Oj zaraz sie mnie dopie**alacie :-( Ja chciałem tylko powiedzieć, że Armeńcy to również brudasy, a SOAD podszywa się pod heavy metal, soul metal to Hunter, a nie to...
Swoją drogą sam coś tworzę, ale na razie są to tylko teksty i riffy, bo nie mam zespołu, więc moge krytykować, że SOAD jest ch*jowy