18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Serial Ranczo

Ezoteryk • 2013-05-01, 17:45
Ksiądz zrobił dobrą robotę , wali prosto z mostu za wymysły prokuratury . :anegdotka:


Koniec Świata

2013-05-01, 19:17
Missiek1906 napisał/a:

Ranczo zajebisty serial, od wzorowywuje cala Polska rzeczywistość. Jak ktoś oglądał od 1 odcinka to wie :D



To ja chyba żyję w innej rzeczywistości.

adagioo

2013-05-01, 19:17
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Niestety lewaczki, znaczna większość pedofilów to geje, nie księża. Siejecie gówno i macie gówno między uszami. Nie wnikam czy to wina nieszczęśliwego dzieciństwa, frajerstwa i obwiniania za wszystko złej bozi, czy może dziadka sbka. Wasz sprawa. Niestety jesteście tak tępi, że inaczej się nie da jak z bani w ryj. Nie daj Boże przepchniecie wasze analno-gowniane poglądy i za 10 lat będzie się działo to samo co w Holandii, w sumie to taka wasza argumentacja tylko trochę przerobiona-"jesteś przeciw gejom to masz ukryte skłonności gejowskie, jesteś przeciw zoofilom to masz ukryte skłonności zoofilskie, jesteś przeciw pedofilom to masz ukryte skłonności pedofilskie". Jesteście szmabem tego narodu lewaki, ch*j wam w dupy, albo nie bo jeszcze się ucieszycie


A to a propos czego?

Koniec Świata

2013-05-01, 19:18
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Niestety lewaczki, znaczna większość pedofilów to geje, nie księża. Siejecie gówno i macie gówno między uszami. Nie wnikam czy to wina nieszczęśliwego dzieciństwa, frajerstwa i obwiniania za wszystko złej bozi, czy może dziadka sbka. Wasz sprawa. Niestety jesteście tak tępi, że inaczej się nie da jak z bani w ryj. Nie daj Boże przepchniecie wasze analno-gowniane poglądy i za 10 lat będzie się działo to samo co w Holandii, w sumie to taka wasza argumentacja tylko trochę przerobiona-"jesteś przeciw gejom to masz ukryte skłonności gejowskie, jesteś przeciw zoofilom to masz ukryte skłonności zoofilskie, jesteś przeciw pedofilom to masz ukryte skłonności pedofilskie". Jesteście szmabem tego narodu lewaki, ch*j wam w dupy, albo nie bo jeszcze się ucieszycie



Patrzcie co za gówno umysłowe nam tu przywiało. Twój ból dupy jest piorunujący.


PawełGM

2013-05-01, 19:21
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Niestety lewaczki, znaczna większość pedofilów to geje, nie księża. Siejecie gówno i macie gówno między uszami. Nie wnikam czy to wina nieszczęśliwego dzieciństwa, frajerstwa i obwiniania za wszystko złej bozi, czy może dziadka sbka. Wasz sprawa. Niestety jesteście tak tępi, że inaczej się nie da jak z bani w ryj. Nie daj Boże przepchniecie wasze analno-gowniane poglądy i za 10 lat będzie się działo to samo co w Holandii, w sumie to taka wasza argumentacja tylko trochę przerobiona-"jesteś przeciw gejom to masz ukryte skłonności gejowskie, jesteś przeciw zoofilom to masz ukryte skłonności zoofilskie, jesteś przeciw pedofilom to masz ukryte skłonności pedofilskie". Jesteście szmabem tego narodu lewaki, ch*j wam w dupy, albo nie bo jeszcze się ucieszycie



Jakoś nie potrzebne mi moralizowanie pod filmikiem z Headbuttem :mrgreen:

Pan_Generał

2013-05-01, 19:33
Koniec Świata napisał/a:



Patrzcie co za gówno umysłowe nam tu przywiało. Twój ból dupy jest piorunujący.



Gówno umysłowe? A ty w takim razie kim jesteś? A no tak, j***nym śmieciem :-D

Koniec Świata

2013-05-01, 19:35
@Stryjek

Ile kos wbiłeś w plecy "lewackim ścierwom" ostatnio? Ilu czerwonych zniszczyłeś? :lol:

Koniec Świata

2013-05-01, 19:45
BoomShakaLaka napisał/a:

Jak ja cie Koniec Świata nie lubie...



A kogoś lubisz właściwie, orzełkowo-awatarkowy patrioto?

Pan_Generał

2013-05-01, 19:51
Koniec Świata napisał/a:

@Stryjek

Ile kos wbiłeś w plecy "lewackim ścierwom" ostatnio? Ilu czerwonych zniszczyłeś? :lol:



Spoko, jesteś w kolejce. k***iszonie.

Koniec Świata

2013-05-01, 19:54
Stryjek napisał/a:



Spoko, jesteś w kolejce. k***iszonie.



Ale jesteś groźny. Gangsta madafaka na 100%. Czekam, aż mnie znajdziesz i przyjedziesz mi wpie**olić z kolegami, a potem wsadzisz mi kosę w plecy.

xarkons

2013-05-01, 20:03
Trzyma poziom bo nie jest skopiowany od innych. Pare innych za granicznych kolezkow chcialo wykupic prawa autorskie na ten serial ale polska powiedziala wypie**alac :D

ostatni

2013-05-01, 20:04
Koniec Świata napisał/a:

Ale jesteś groźny. Gangsta madafaka na 100%. Czekam, aż mnie znajdziesz i przyjedziesz mi wpie**olić z kolegami, a potem wsadzisz mi kosę w plecy.



nie przejmuj się nikt ciebie nie ruszy, dziadzia emeryt, który dostaje 5 tysi emerytury bo wiadomo co robił, przypilnuje zeby jego latorosli srajacej na zdrowe wartosci nic się nie stalo

Koniec Świata

2013-05-01, 20:12
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



nie przejmuj się nikt ciebie nie ruszy, dziadzia emeryt, który dostaje 5 tysi emerytury bo wiadomo co robił, przypilnuje zeby jego latorosli srajacej na zdrowe wartosci nic się nie stalo



Moi dziadkowie nie żyją i nie mieli jakiejkolwiek władzy, byli zwykłymi robotnikami (ojciec mojego ojca był robotnikiem budowlanym, a ojciec mojej matki hydraulikiem). Fajnie sobie wkręciłeś te fazy o komunie, esbekach, ubekach. Przypadek czysto psychiatryczny.

ostatni

2013-05-01, 21:07
Koniec Świata napisał/a:


Moi dziadkowie nie żyją i nie mieli jakiejkolwiek władzy, byli zwykłymi robotnikami (ojciec mojego ojca był robotnikiem budowlanym, a ojciec mojej matki hydraulikiem). Fajnie sobie wkręciłeś te fazy o komunie, esbekach, ubekach. Przypadek czysto psychiatryczny.



ale ja nic nie pisałem o sbkach:

"nie przejmuj się nikt ciebie nie ruszy, dziadzia emeryt, który dostaje 5 tysi emerytury bo wiadomo co robił, przypilnuje zeby jego latorosli srajacej na zdrowe wartosci nic się nie stalo"


na złodzieju czapka gore?