18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Serbscy zbrodniarze wojenni

ziemniaken • 2013-02-11, 00:53
Jak nazywają się trzej najbardziej znani serbscy zbrodniarze wojenni?
.
.
.
.
.
.
.
.
-Palić, Gvalcić i Rabovać
:lodowka:
oppa bongman stajl, poza tym mam małego ch*ja, więc piszę małymi literkami

!Timon

2013-02-11, 13:49
@Kozakoff
Piwa i pacierza się nie odmawia.

czaspogardy

2013-02-11, 13:52
androgenius napisał/a:

@ 2up

A ch*ja w odbytnicę nie chcesz wyżebrać czasem?



Ciebie widzę boli dupa, jak chcesz z kimś o tym pogadać to polecam telefon zaufania.

Troche dystansu ludzie, piwa na sadolu mnie tak obchodzą jak zeszłoroczny śnieg...

~Conscribo

2013-02-11, 14:26
ziemniaken napisał/a:

oppa bongman stajl, poza tym mam małego ch*ja, więc piszę małymi literkami



wybaczamy ;)

cisse09

2013-02-11, 14:41
Coś w stylu trzech najlepszych czeskich hokeistów:
Popil, Poruhal a Smutny

JackCola

2013-02-11, 16:06
suchar że cała Afryka by żarła

ivra

2013-02-11, 16:29
Cytat:

serbowie to akurat bronili swój kraj przed brudasami, więc wypełniali swój obowiązek względem kraju,
udało im się i żaden musli się tam nie pcha, bo wie co go czeka..



Na historii najnowszej to się ch*ja znasz...

Wojna w Bośni i Hercegowinie była konfliktem przede wszystkim na tle etnicznym, a nie religijnym. Po obu stronach walczyli muzułmanie więc bez sensu mówić, że jedynym problemem była religia. Poza tym Serbowie nie bronili swojego kraju, tylko sztucznego tworu jakim była Jugosławia. A za rozpadem Jugosławii byli nie tylko Bośniacy(w dużej części muzułmanie), ale i Chorwaci, z których ponad 80% wyznaje katolicyzm.

Więc jeśli sie ch*ja znasz na temacie to się nie wypowiadaj.

brutusik

2013-02-12, 11:03
ivra napisał/a:



Na historii najnowszej to się ch*ja znasz...

Wojna w Bośni i Hercegowinie była konfliktem przede wszystkim na tle etnicznym, a nie religijnym. Po obu stronach walczyli muzułmanie więc bez sensu mówić, że jedynym problemem była religia. Poza tym Serbowie nie bronili swojego kraju, tylko sztucznego tworu jakim była Jugosławia. A za rozpadem Jugosławii byli nie tylko Bośniacy(w dużej części muzułmanie), ale i Chorwaci, z których ponad 80% wyznaje katolicyzm.

Więc jeśli sie ch*ja znasz na temacie to się nie wypowiadaj.


Sam ch*ja wiesz! Dla Twojej wiadomości, najgorszymi uczestnikami wojny byli Chorwaci, którzy mordowali wszystko co się dało, a jeszcze byli militarnie wspierani przez Zachód. Również przez nich wojna bałkańska trwała dłużej, bo odrzucili oni rokowania w Deyton, które ratyfikowali Serbowie.
Czasem warto poszukać innych źródeł niż podręcznik pisany na modłę zachodnią, albo popytać uczestników tamtych wydarzeń

ivra

2013-02-12, 17:47
Cytat:

Sam ch*ja wiesz! Dla Twojej wiadomości, najgorszymi uczestnikami wojny byli Chorwaci, którzy mordowali wszystko co się dało, a jeszcze byli militarnie wspierani przez Zachód. Również przez nich wojna bałkańska trwała dłużej, bo odrzucili oni rokowania w Deyton, które ratyfikowali Serbowie.
Czasem warto poszukać innych źródeł niż podręcznik pisany na modłę zachodnią, albo popytać uczestników tamtych wydarzeń



Czy ty widzisz gdzieś w moim poście napis "Chorwaci byli dobrzy"? Nie, k***a, ubzdurałeś sobie coś.
W moim poście jest napisane tylko, że Serbowie walczyli z Bośniakami (i innymi nacjami, np. Chorwatami) przede wszystkim z powodów narodowościowych, a nie tylko religijnych.

Więc najpierw przeczytaj dokładnie to co ktoś napisał a potem się do tego przypie**alaj.