18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

selfowned

teken • 2012-10-30, 19:24
Sam się w ch*ja zrobiłem przeglądając galerie.
Moja przeglądarka wyglądała jak na screenie, a ja czekam, nie przewijając w dół, myślę, pewnie ta dupa coś odjebie








Jak się szybko okazało, nie był to gif, a i nie była to też dupa :idzwch*j:


darkrage

2012-10-30, 22:04
@up
coś Ci się poj***ło, bo nie ma nikogo o nicku Selfowned - wstawkę dodał Teken. Teraz w sumie sam jesteś "selfowned"

Magnic

2012-10-30, 22:09
xts napisał/a:

co to za pedalskie my little pony w ikonach na dole?




Ujmę to tak: Obejrzyj 1 odcinek, 2, 3 a na 3 nie skończysz. Wk***iało mnie to MLP:FiM ale po obejrzeniu 2 odcinków wciągnęło mnie. Taka bajka z starych czasów gdzie nie chodziło o nauczenie przedszkolaków co jest dobre a co nie, a bajka z fabułą. Kompletnie mnie to zaskoczyło bo pamiętam, że dziecięciem będąc nie trawiłem tych starych MLP. Z początku moja dusza sadysty co prawda darła się w agonii ale wytrzymałem i nie żałuje zbytnio.

sedroo

2012-10-30, 22:31
Magnic, weź nie pie**ol :O

gutol

2012-10-30, 23:07
Ktoś broni kucyki na sadolu... to chyba koniec

rusofil

2012-10-30, 23:46
I znowu nie mogę dać piwa, bo wrzuta pochodzi od opóźnionego w rozwoju gimbusa, który lubi kuce. Weź człowieku dorośnij, bo się staczasz.

Do diabła, czy w tym kraju naprawdę już nie można wyrazić własnego zdania? Jesteśmy na sadolu, a post usuwany jest za wulgaryzmy? Nie wiedziałam, że trafiłam do 1 klasy podstawówki.

Magnic napisał/a:




Ujmę to tak: Obejrzyj 1 odcinek, 2, 3 a na 3 nie skończysz. Wk***iało mnie to MLP:FiM ale po obejrzeniu 2 odcinków wciągnęło mnie. Taka bajka z starych czasów gdzie nie chodziło o nauczenie przedszkolaków co jest dobre a co nie, a bajka z fabułą. Kompletnie mnie to zaskoczyło bo pamiętam, że dziecięciem będąc nie trawiłem tych starych MLP. Z początku moja dusza sadysty co prawda darła się w agonii ale wytrzymałem i nie żałuje zbytnio.



Może jak skończysz gimnazjum to ci przejdzie...

Michalec

2012-10-30, 23:49
Jak w win7 można mieć te małe ikonki na pasku.. ja tego nie rozumiem :/

TheJackal92

2012-10-31, 00:33
Człowieku... k***a ja jadłem !!!

Magnic

2012-10-31, 00:56
rusofil,
Widzę, że panna (a może pan) uważa, że skoro sama/sam dała/dał fałszywy wiek to każdy musiał. No ale cóż, właśnie pokazałaś/eś kto tu dalej jest gimnazjalistą.

pit@

2012-10-31, 03:21
Sadistic nie lubi Cię. Masz Adblocka.

rusofil

2012-10-31, 03:31
Magnic napisał/a:

rusofil,
Widzę, że panna (a może pan) uważa, że skoro sama/sam dała/dał fałszywy wiek to każdy musiał. No ale cóż, właśnie pokazałaś/eś kto tu dalej jest gimnazjalistą.



:homer:

Magnic

2012-11-01, 10:38
rusofil napisał/a:



:homer:



Widzę, że nie zrozumiało. Dobrze, więc wytłumaczę: skoro uważasz, że ktoś podał fałszywy wiek to oznacza, że samo podałeś fałszywy wiek a idąc tym tropem płeć też może być fałszywa.

Czytała Krystyna Czubówna.