18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sefardyjski Żyd vs. aszkenazyjski Żyd

XtravaganZa • 2013-06-10, 04:24
Żyd też człowiek - nie lubi ciapatych ani ciapatych Żydów :amused:
Bardzo fajna sprzeczka.

makronom

2013-06-10, 07:27
Czy jak żyd jedzie po żydzie to jest antysemitą?

makronom

2013-06-10, 09:05
Seems legit.

go...........11

2013-06-10, 13:37
żyd żydowi żydem

vonFuchs

2013-06-10, 13:48
aszkenazyjskie nasze. Lepszy swój żyd jak obcy.

Pater patriae

2013-06-10, 13:54
vonFuchs, no na pewno, to właśnie ci aszkenazyjscy tak ochoczo tworzyli komunizm i sprzedawali Słowian, więc nie pie**ol.

vonFuchs

2013-06-10, 14:17
@pater patriae Ale aszkenazyjskie lepiej gotują. Ja tam wolę wątróbkę z cebulką niż falafela. A kto inny miał tworzyć komunizm, jak sefardyjczyków nie było w Europie centralnej i wschodniej? Niby jak? Dobry wróg to znany wróg. Po za tym nie wszyscy żydzi byli źli, tylko większość. Cześć się zasymilowała i została polskimi/niemieckimi/francuskimi patriotami czy gdzie tam kto żył. Berek Joselewicz czy Artur Rubinstein to tylko dwa pierwsze z brzegu przykłady, które przychodzą mi od razu na myśl. Także polecam dokształcić się a potem ziać nienawiścią.

Pater patriae

2013-06-10, 14:22
Cytat:

Dobry wróg to znany wróg.


Cytat:

Po za tym nie wszyscy żydzi byli źli, tylko większość


Cytat:

Także polecam dokształcić się a potem ziać nienawiścią.



Zdecyduj się.

A sefaradyjscy jakoś nic nam nie zrobili, bo ich tutaj nie było więc to żaden wróg dla nas.

vonFuchs

2013-06-10, 14:47
Uważam, że "żyd też człowiek" i byli tacy, którzy się Polsce przysłużyli. Spora cześć jednak ze wszystkich żydów ogarnięta była ideologiami syjonizmu i komunizmu. Wśród komunistów i socjalistów wszelkiej maści sporo było też Polaków np. Dzierżyński, Luksemburg, Bierut, Nowotko i inni. (nie mówię tutaj o Piłsudskim i innych "narodowych" socjalistach, tylko o tych "międzynarodowych"). Czyli teraz będziesz też generalizował i mówił, że Polacy też ochoczo tworzyli komunizm i sprzedawali Słowian? Źli nie byli żydzi per se, tylko wyznający poszczególne ideologie.

Prof._Kot_Budd

2013-06-10, 16:42
Ja jestem Żydem antysemitą dlatego co dzień wykańczam się alkoholem i innymi środkami... :smiechzula:

kucma19

2013-06-10, 22:48
@UP akurat nie ma czym sie chwalic ze jestes zydem. Do czego to k***a dochodzi...

XtravaganZa

2013-06-10, 23:21
kucma19 napisał/a:

@UP akurat nie ma czym sie chwalic ze jestes zydem. Do czego to k***a dochodzi...



Jaki w tym problem? Ja też jestem po części (asymilowani przodkowie). Wychowano mnie w kulturze chrześcijańskiej i jestem takim samym Polakiem jak Ty. Polska jest dla mnie ważna i jako patriota, zawsze staram się bronić jej imienia, Polaków oraz godnie reprezentować zagranicą.

Blizzen

2013-06-11, 11:51
Cytat:

Żyd też człowiek



Toś k***a pojechał po bandzie.

Szron

2013-06-11, 11:52
Żyd to nie nacja, to stan umysłu...