18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sędzia kalosz

sivy92 • 2012-09-30, 19:25


Jak w temacie.


Pewien kibic się wk***ił i wleciał na murawę.

werther

2012-10-02, 08:36
ungubungu napisał/a:

Pewnie chciał prawdy o Smoleńsku



Biedne odmużdżone dziecko, co ma miasto w Rosji do Odessy(miasto na Ukrainie)?

pit@ napisał/a:

Gdy słyszę rosyjski wymawiany przez tą długowłosą to mi staje. Czy to normalne?



Niby lat trochę ma, a umysłowo - gimbaza. Gdzie tam rosyjski słyszysz?

pstPL

2012-10-02, 09:00
Za samo wejście na murawę powinien dostać od ochrony taki wpie**ol, żeby srać musiał do woreczka.
A tu? Dwa policyjne p*zdusie jednocześnie plus jakaś tam obsługa nie dają sobie rady z tym pajacem...

jackalski

2012-10-02, 10:28
Widze, że stewart jak przystało na rasowego ochroniarza jest bardziej rwie się do wpieprzenia kolesiowi niż milicjant. Podobne zachowanie można zauważyć u straży miejskiej i ochroniarzy :(

dudidudi

2012-10-02, 12:03
Naprawdę nikt na początku nie zauważył pięknej Pani w studiu?

samii123

2012-10-02, 17:12
Koleś jest już teraz pewnie w drodze na syberię ;)

ToPrzeciezJa

2012-10-02, 18:04
@Carol ale Cię c*pka swędzi widzę :amused: Nazywasz mnie gimbusem ( bądź gimbusem mentalnym jak to ujęłaś ) tylko dlatego, że zrobiłem błąd. Wybacz, że akurat w mojej wcześniejszej miejscowości zamieszkania tego słowa często się używało, więc nie dziwne, że i tutaj zrobiłem bład, ba! nie wiedząc o tym. Podoba mi się też to, że kobieta wypowiada się na temat piłki nożnej, jak pewnie jedyną piłkę jaką masz to chyba ta na Twojej klatce piersiowej ( 2 już pewnie nie ma, bo rak wpie**olił ). Nie mogłaś napisać, że zrobiłem błąd, tylko zaraz gimbus ^^ Używając tego słowa na lewo i prawo jesteś bardziej zj***na, niż te wszystkie gimbusy razem wzięte.