18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Seba i Janusz na rybach

~Angel • 2021-05-18, 13:08
Emocje jak na rybach :-P


sadolfan

2021-05-19, 06:40
Podobna sytuscja byla z ojcem mego kolezki wetkowal sobie przyszedl sebix wszystkie zeby dla staruszka wybil

nano50

2021-05-19, 21:03
Sebę to bym k***a rozstrzelał za napie**alanie staruszków. Co za j***na padlina. Staruszek 20 lat wcześniej pewnie poskładałby ich jednym palcem.

polakwrocek

2021-05-19, 22:44
Sebix teraz po nocach będzie obmyślał jak to się zemścić na wędkarzu. Ta zniewaga krwi wymaga... -.- a potem na meczyk z racą.

arclight

2021-05-21, 23:58
Ja tam nie che pie**olić farmazonów na tego sytuacje, tym bardziej że to pierwsza moja odpowiedź. Ale tak się zagotowałem, bo pomyślałem po prostu o moim tacie, który po latach zapie**alania siedzi na emeryturze na bulwarze Odry, i takie parówy zaczepiają go i dotykają jego rzeczy, po to żeby nagrać filmik, a ja nie mogę mu pomóc. Krew się gotuje..., Powiem więcej, patrzcie na datę rejestracji na sadolu. Jeden jedyny wrzut który sprawił, że postanowiłem napisać to ten :)

cedrikk

2021-05-23, 18:32
janlew napisał/a:

Co wy pie**olicie. Naj***ny Sebix kradnie mu wędkę, więc Janusz dobrze zrobił. A Sebix to mała k***a, staruszków się nie bije, bo strasznie łatwo zabić.



To Janusz potem niech nie płacze że leży rozj***ny gdy sam do kogoś startuje.