18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scyzoryk jeździ na suwak

marqu80 • 2015-11-08, 23:28
Jest sposób, aby wypromować jazdę na suwak w Polsce:

krzyks

2015-11-08, 23:37
No, ale z tymi 800 tys. zabitych to pojechał po bandzie....

Biniu90

2015-11-08, 23:43
Idź być nieśmieszny gdzie indziej!

Ko...........ki

2015-11-08, 23:45
marqu80 napisał/a:

Jest sposób, aby wypromować jazdę na suwak w Polsce



Nie, żebym był wybitnym miłośnikiem Liroy'a ale... sam to zmontowałeś, chłopcze kakaowy?

Dzisiaj

2015-11-09, 00:13
niestety prawda jest taka, ze pewien % sadoli to wlasnie szeryfi drogowi, obejrzy taki filmik i tak ch*ja zrozumie bo "nie bedzie mu sie cwaniak wpie**alal" "wszyscy stoimy a jeden ku*as ma nie stać?"

Duzy % ludzi to nawet nie debile tylko sk***iałe bezmózgi - bedą szeryfami drogowymi, będą palić w windach i pociągach, beda jezdzic crossami po cudzym lesie i bedą sk***ysyny prakować na miejscach dla inwalidów...
Takich frajerów trzeba by było topić odrazu po urodzeniu...

smoluchy

2015-11-09, 01:12
Ja nie do końca znam poglądy Pana Piotra za czym jest a za czym nie, ale po pierwsze sadistic.pl to nie portal do promowania swoich wypocin "jutubowych" szczególnie takiego poziomu. Po drugie wole gdy do parlamentu wejdzie ktoś taki i będzie sypał k***ami a nie mamił nas cudownymi frazami, które tylko ładnie brzmią. A ch*j moze cos zrobi dobrego? Rozliczymy go gdy się kadencja skończy. Słuchajcie po tylu latach j***nia w dupe przez rząd chciałbym widziec w nowym rządzie (oprócz Kukiza) Korwina a nawet k***a Stonogę. Tak wiem nawyzywał ludzi, ale co sie dziwić? r*chają nas bez mydła a my znowu k***a w to samo bagno. Wybierzmy w końcu kogoś z poza koryta dotychczasowych złodziei a jak sie kukiz korwin i stonoga by nie sprawdzili to tez ich k***a rozliczyc i ukarać, że w ch*ja lecą. k***a wybory to jest umowa pomiedzy tymi na kogo głosujemy a wyborcami, a gdy ktoś tego nie dotrzymuje = leci z nami w ch*ja = stosownie ukarac i odwołać. I wtedy bedziemy mieli porządek. Pis i PO to ciągle to samo. Ktoś komu sie dobrze żyje ma to w dupie i bedzie głosował na byle co, ale jeszcze więcej jest ludzi, którzy chcą zmian. Ja się osobiście ciesze, że Kukiz jest w sejmie choć ch*ja zrobi z taką przewagą PiSu. Pis sie juz tlumaczy, że dostali w ręce władze nad państwem zepsutym przez PO , że ciężko będzie dotrzymać wszystkich obietnic. k***a dobrze wiedzieli na co się piszą! I niech nie pie**olą, że nagle z dupąd dowiedzieli się o wszystkich zadłużeniach.

towelie

2015-11-09, 01:42
800 tys. to oczywisty żart, nawet śmieszne to było , nie spodziewałem się tego, myślałem że materiał 100% poważny. I wtedy mnie olśniło. Koleś miał kiedyś kanał który usunął, całkiem dobry. Śmieszny i inteligenty koleś.

Co do meritum to prawda, ustawianie się na prawym pasie tworzy korki, należy to zmienić, a wszystkim szeryfom drogowym i innym czarny pedofilski ch*j w dupe.