18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scott Adkins

BÃ...........³g • 2011-11-10, 23:58
Scot Adkins znany min z z drugiej i trzeciej części filmu "Undisputed" pokazuje jak należycie używać nóg.


Akcja od 1.30



Ciekaw jestem efektu bez ochraniacza.

creepa

2011-11-12, 01:21
@KuFFaMacz, sherman

jak wam internet babka od sąsiada w wiadrach przynosi to nie włączajcie filmików i zamknijcie mordy, ffs.

gelek

2011-11-12, 01:59
@DangerousBartek:
Z jakiego to filmu?

Lechu1234

2011-11-12, 09:34
k***a, to jak on sie napie**ala to też półtorej minuty chodzi obok typa zanim go kopnie? -.-

sherman

2011-11-12, 10:02
creepa napisał/a:

@KuFFaMacz, sherman

jak wam internet babka od sąsiada w wiadrach przynosi to nie włączajcie filmików i zamknijcie mordy, ffs.



Tak przynosi, i ch*j ci do tego trollu pie**olony. Jaki sens ma zawalanie serwera w k***e dlugim i nudnym filmikiem tylko po to zeby napisac, ze trzeba go przewinac??

BÃ...........³g

2011-11-12, 10:28
sherman napisał/a:

Tak przynosi, i ch*j ci do tego trollu pie**olony. Jaki sens ma zawalanie serwera w k***e dlugim i nudnym filmikiem tylko po to zeby napisac, ze trzeba go przewinac??



Nie pie**ol.
Nie chciało mi się ściągać tego na kompa, ciąć jakimś programem i potem uploadować, bo tacy jak Ty narzekają że muszą pasek przesunąć.
Mam w to w dupie, nie chcÄ™ siÄ™, nie oglÄ…daj.

creepa

2011-11-12, 11:04
sherman napisał/a:



Tak przynosi, i ch*j ci do tego trollu pie**olony. Jaki sens ma zawalanie serwera w k***e dlugim i nudnym filmikiem tylko po to zeby napisac, ze trzeba go przewinac??



Po pierwsze trollem nie jestem. Po drugie jak Ci się już nawet nie chce przewinąć filmiku lub po prostu go obejrzeć to poczekaj, zwal sobie jak to robisz pewnie co 5 minut i siedź cicho i grzecznie nie pisząc bezsensownych komentarzy.

P.S. A jaki sens ma zawalanie serwera w ch*j głupimi komentarzami? Think about it.

dwakilo

2011-11-12, 13:48
Bóg napisał/a:



Nie pie**ol.
Nie chciało mi się ściągać tego na kompa, ciąć jakimś programem i potem uploadować, bo tacy jak Ty narzekają że muszą pasek przesunąć.
Mam w to w dupie, nie chcÄ™ siÄ™, nie oglÄ…daj.



Wystarczyło napisać, że nie potrafisz tego zrobić.

Pan Mularz

2011-11-12, 14:33
Bóg napisał/a:

...pokazuje jak należycie używać nóg.



Można być tak głupim, aby nie wiedzieć jak używać nóg?

twojamatkajestgruba

2011-11-12, 22:01
Niektórzy są tak głupi, że nie wychodzi im nawet zadawanie pytań...
@Mularz..Ty nóg używasz pewnie tylko do.....a ch*j wie, do czego Ty ich używasz.

@sherman i KuffaMacz
Bo naprawdę boli Was te pół minuty, kiedy karateka się rozgrzewał. Na pewno lepiej pożytkujecie swój czas, przesiadując przez pół dnia na kwejku, mistrzach i innych pierdołach. Żaden z Was ani jednego tematu tu nie założył i macie czelność pouczać innych, jak to się robi...pathetic