18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Science Bitch

kucowal • 2014-08-23, 07:00
Kilka fajnych sowieckich doświadczeń po którym wyrośnie ci 3 filar


kucma19

2014-08-25, 01:06
@RysioMisio

Przykro mi przyjacielu ale nie zgodze sie z Toba.

sierp i mlot jest symbolem najbardziej zbrodniczego systemu ktory byl destrukcyjny nie tylko dla panstw sasiednich ale rowniez a moze przede wszystkim dla wlasnych obywateli. Sierp i mlot jest symbolem upodlenia godnosci, zycia i egzystencji czlowieka a ruscy albo ogolnie komunisci dla kogo jest to normalny znak ktorym mozna sie chlubic to idioci, niedoinformowani debile którym propaganda zrobila papke z mózgu.
Miedzy innymi przez ten ustruj i przez ten symbol rosja ma najwieksze terytorum na swiecie ale ilosc ludnosci niewiele wieksza od japonii.
To przez ten sierp i mlot ruskie majac ogromny potencjał ale sa wstanie tylko sprzedawac surowce a jednoczesnie wpie**alac gruz bo nie sa samowystarczali gospodarczo. To ten ustruj zabijal ludzi wartosciowych zeby latwiej sterowac ciemna masa i tak to wyglada.
A porownanie naszego orla do sierpa i mlota to jest zgroza i za to choc nic do Ciebie nie mam powinno sie pie**olnac w leb dla otrzezwienia.
Jesli dla Ciebie nie ma roznicy miedzy symbolami komunizmu a naszym narodowym orlem i jesli według Ciebie Czesi tak samo nie widza roznicy miedzy stalinem a pilsudzkim no to przepraszam bardzo, ale ja nie bede pelnil role twojego wychowawcy bo to jest przykre ze w dzisiejszych czasach gdzie mamy taki latwy dostep do informacji mozna takie bzdury plesc.
Powinno Ci byc wstyd nie tylko dlatego ze jestes polakiem a ruskie to nasz najwiekszy wróg i najwiekszy okupant ale rowniez dlatego ze dumni i wielcy polacy walczyli z orlem na piersi przeciwko temu pieprzonemu sierpowi i mlotowi. przypomnij sobie katyn, przesiedlenia, czerwona dzicz okradajaca polske, gulagi, zsylki, i okupacje po wojnie a moze dostrzeżesz roznice miedzy orzełkiem a sierpem i mlotem

rownie dobrze mozesz napisac ze nie ma roznicy miedzy naszym orlem a swastyka... ten sam poziom absurdu. Ale swastyka to wiadomo ze to zło. niemcy byli zli, ale ruscy wygrali wojne to bohaterzy, ile ci bohaterzy polek zgwalcili, zabili i okradli to nikt policzyl a teraz jeszcze na dodatek mozna od polaka przeczytac ze pilsudzki = stalin.

tfu... k***a jego mac

kalium

2014-08-25, 01:27
pie**olisz bez sensu kompletnie nie rozumiejąc kontekstu wypowiedzi, do której się odnosisz. Dodatkowo jesteś tak zacietrzewiony, że i tak nie ma żadnego sensu ci tłumaczyć dlaczego pie**olisz bez sensu. Zatem na tym zakończę swoją wypowiedź, bo z betonami się nie rozmawia.

Immortality

2014-08-25, 04:04
Za sierp i młot z początku to soczysty ch*j w dupe a nie piwo.

PaiNter

2014-08-25, 08:34
Dobra, to już mamy system obrony rakietowej domowej roboty :D .

DjRomek

2014-08-25, 09:31
Ręce mu się trzęsą jakby był na kacu. Pewnie u niego dzień jak codzień.

jonatan

2014-08-25, 18:28
7:35 często robie takie doświadczenie w domu... :D

Meril

2014-08-25, 23:35
Phi ciota. Do nalewania kwasu rękawiczek używa :roll: