18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Schumacher

cyryl025 • 2013-12-31, 17:17
-Jaki będzie kolejny samochód Michaela Schumachera?


- Karawan :hitler:



zaj***ne z chamsko. Szczęścia w Nowym Roku Sadole :samoboj:

mataertest

2013-12-31, 22:45
o co chodzi z tym schumacherem, bo ja nie w temacie?

Zarammoth

2014-01-01, 00:31
Yyy... ten tego... Szczęśliwego Nowego Roku!

anger

2014-01-01, 00:35
@mataertest no zapie**alał chłopak F1 z górki na śniegu i ptak zapie**olił mu w łeb

Afoo

2014-01-01, 00:46
hmm w sumie mało to śmieszne :/

eustahy88

2014-01-01, 00:48
az sie specjalnie zalogowalem cyrylu


posluchaj sa ludzie religie zwyczaje itp z ktorych warto a nawet trzeba szydzic , jechac im i bluznic na nich ale Michael nie byl na pewo kims kto na to zasluzyl.

Taka moja rada .......... nastepnym razem jak bedziesz mial ocote szydzic badz jechac sobie po ludziach wartych wiecej niz nic napisz do mnie .

rzadko sie tu udzielam i boli mnie jechanie slepe glupie puste jechanie po tych ktorzy nie zasluguja na to pajac w porywie tworczosci, pajac zapewne wart mniej niz stolec wydalany na codzien pisze takie rzeczy jak to co napisales ty ...

badzmy ludzmi katolikami ateistami, buddystami ale nie dajmy sie teczy i swinia


90luckypl

2014-01-01, 00:49
Mówio martwy niemiec, dobry niemiec, mówio...
A jednak ten troche sprinter... to i tak ch*j mu w plecy.
A k***a kto mu kazał?

lukasz1931

2014-01-01, 00:51
mataertest,
Rozwalił sobie mózg o skałę.

cyryl025,
Ale żeś mnie przestraszył, bo myślałem, że już nie żyje i musiałem oblecieć wszystkie strony informacyjne.

kierownikmasarni

2014-01-01, 01:23
eustahy88 napisał/a:

az sie specjalnie zalogowalem cyrylu


posluchaj sa ludzie religie zwyczaje itp z ktorych warto a nawet trzeba szydzic , jechac im i bluznic na nich ale Michael nie byl na pewo kims kto na to zasluzyl.

Taka moja rada .......... nastepnym razem jak bedziesz mial ocote szydzic badz jechac sobie po ludziach wartych wiecej niz nic napisz do mnie .

rzadko sie tu udzielam i boli mnie jechanie slepe glupie puste jechanie po tych ktorzy nie zasluguja na to pajac w porywie tworczosci, pajac zapewne wart mniej niz stolec wydalany na codzien pisze takie rzeczy jak to co napisales ty ...

badzmy ludzmi katolikami ateistami, buddystami ale nie dajmy sie teczy i swinia


Mniej więcej wiem o co ci chodzi i jestem za, ale dam ci rade:
albo nie pij alkoholu albo wróć do szkoly bo coś z twoją wypowiedzią jest nie tak.
Dla Szumachera szacun a kretyn który wymyślił ten joke powinien sam przejechać się karawanem.

ozarimielin

2014-01-01, 01:31
ale smieszne ha hahahah ha, jestes glupia p*zda, nie ma to jakw sylwka na sadicu

Hrodgar

2014-01-01, 01:44
eustahy88 napisał/a:

az sie specjalnie zalogowalem cyrylu


posluchaj sa ludzie religie zwyczaje itp z ktorych warto a nawet trzeba szydzic , jechac im i bluznic na nich ale Michael nie byl na pewo kims kto na to zasluzyl.

Taka moja rada .......... nastepnym razem jak bedziesz mial ocote szydzic badz jechac sobie po ludziach wartych wiecej niz nic napisz do mnie .



Człeku, tu jest SADOL, tu nie ma tabu, cho chyba że karzesz komuś wypie**alać, to przejeb jest na całego,a tak to hulaj dusza piekła nie ma.

eustahy88 napisał/a:

az sie specjalnie zalogowalem cyrylu
rzadko sie tu udzielam i boli mnie jechanie slepe glupie puste jechanie po tych ktorzy nie zasluguja na to pajac w porywie tworczosci, pajac zapewne wart mniej niz stolec wydalany na codzien pisze takie rzeczy jak to co napisales ty ...

badzmy ludzmi katolikami ateistami, buddystami ale nie dajmy sie teczy i swinia



Schumacher, to szwab, więc należy się z niego nabijać, niech go karawan lekko odwozi i oby nie zapomniał o Vettelu.

Odnośnie F1 to sporo jego sukcesów było kontrowersyjnych, sk***iel potrafił rozj***ć rywala aby wygrać w klasyfikacji kierowców.

eustahy88

2014-01-01, 01:53
nie pij alkocholu

dziewka i cora spia a ja asti i firmowe wino tak w raczej o alko chodzi choc nie ukrywam a raczej szczyce sie tym bo dzieki jaja jestem tu gdzie jestem a skonczylem zsz . wiem boli a mnie to jeszcze bardziej ze ktos traci zycie czas na wiedze a ma za to miotle i prosze nie jedzcie po mnie bo kocham szanuje i mam wiecej Polski w sercu niz ktokolwiek , z reszta , zdradzona ziemia, Kocham nas jako Polske nie jako polakow bo jestem tu nie dzieki wchodzeniu w dupsko wiecie , mowie im ze anders to ich ostatni bohater

i w sumie pie**oli mnie ban jestem pijany ,szczery jak Honor i mam go w krwi !!!!
piles nie jedz piles nie mow im prawdy , kto uwierzy pijakowi

wiem mlyn POLSKA

sadol rozumiem , wiem gdzie jestem ale zrozum smiac sie wypada czeto zadziej nie

mieszam ale jak pojesz chleb z zeberkami i na dziczy pociagniesz pol roku zrozumiesz czym zycie jest z reszta nie wazne nikt nie nauczy tak jak mnie gramatyki, tak ciebie zycia .

poczuj strate idealu, bliskosci, czesci, a zrozumiesz i zamkniesz ta swoja sp***olona chjem ze wstretu nie dotknieta morde


przepraszam ludzi za moje

Prokurator

2014-01-01, 01:54
Kod:
Rozwalił sobie mózg o skałę.


No zesrałem sie ze śmiechu :-D