18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Schron w opuszczonej fabryce

zalewa56 • 2015-01-11, 17:24
Chodząc po biurowcu w opuszczonej fabryce natrafiliśmy w piwnicy na schron, który (sądząc po wykonaniu) miał wytrzymać wybuch atomowy. Miejsce jest w naprawdę dobrym stanie i można w nim poczuć klimat z czasów zimnej wojny. Z tego co udało nam się dowiedzieć fabryka produkowała zupełnie co innego niż powinna, stąd nietypowa lokalizacja miejsca i liczne zabezpieczenia.



Jak się spodobało nie obrazimy się jak ktoś udostępni, polubi czy da suba ;-)

Bulscu

2015-01-12, 02:53
chyba nie widziałeś bunkra atomowego, ale to cos na pewno nim nie jest.
druga sprawa ten ch*jowy podklad w tle, nie dalem rady zobaczyc do konca.
myslisz ze urban exploring w modzie to zalozysz jakies smieszne moro i nakrecisz telefonem piwnice dziadka to od razu milion piw poleci. nie tym razem kolego, nie dam sie nabrac.
:idzwch*j: z takim filmem

Krak

2015-01-12, 08:13
Jak ja k***a nie lubię takich co wchodzą na cudze bez pytania.
Wlezie pierwszy ujebie kłódkę, bo nie nikt nie pilnuje.
Następny rozpie**oli coś a potem jest łańcuszek takich k***a wycieczkowiczów i szabrowników.
Zapamiętaj k***a - jak nie masz zgody od właściciela to se w piwnicy siedź.

SalvaCzoko

2015-01-12, 15:48
Takich bunkrów jest od ch*ja, większość ma wejścia zalane betonem, pozostałości po szkopskich i ubeckich ścierwach

tranzystor

2015-01-12, 18:37
Bulscu napisał/a:

chyba nie widziałeś bunkra atomowego, ale to cos na pewno nim nie jest.
druga sprawa ten ch*jowy podklad w tle, nie dalem rady zobaczyc do konca.
myslisz ze urban exploring w modzie to zalozysz jakies smieszne moro i nakrecisz telefonem piwnice dziadka to od razu milion piw poleci. nie tym razem kolego, nie dam sie nabrac.
:idzwch*j: z takim filmem




I te infantylne komentarze na filmie. Włamali się do jakiejś starej mleczarni, a podjarani jakby odkryli drugi Wilczy Szaniec.

jaboll154

2015-01-13, 21:10
@kambodia66 Weź go jeszcze pobij...