18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Schody do nieba - odpowiedz technikum

juki • 2012-03-06, 23:22
Odpowiedz na filmik studentow : D


juki

2012-03-07, 15:16
▲▲▲ napisał/a:

@juki


To na co jeszcze czekasz?



Jutro albo pojutrze zmontuje filmik i wstawie stan kolegi po okreslonym czasie ;]



Curtis napisał/a:

Nie mogli najpierw rozstawić szkło i sobie wlać ? :homer:




Nie, nie moglismy.

PGY

2012-03-07, 15:32
Sam sobie polewa, j***ny cham :roll:

st...........ku

2012-03-07, 15:42
Na końcu powinien pić z deski na której były wcześniej szkiełka, bo tam najwięcej alkoholu zostało ;)

Frozen2

2012-03-07, 15:58
ten co nagrywa najwiecej gada , najwiekszy kozak a nic nie robi po za lataniem z kamera a nimi

tony.soprano

2012-03-07, 16:05
żarówke z klatki pewnie paździoch zaj***ł ... ;)

forageriss

2012-03-07, 16:06
"Przez niewielki parczek przeszli do starej cerkiewnej dzwonnicy. Na parterze dzwonnicy urządzony był przystanek pekaesu, część w której znajdowały się schody prowadzące na górę była zamknięta. Ukręcenie kłódki było kwestią chwili. Naszykowano ukradzione z gospody kieliszki. Specjalna mieszana komisja napełniła je wódką.
- Tylko jak spadniemy i stanie nam się jakaś krzywda to pamiętajcie, żeby nie chować tego bolszewika obok mnie - zapowiedział Jakub swoim nowym sekundantom.
Ruszyli. Schody były strome a oni mieli w sobie już po kilka litrów. Ruski po przebyciu dwu kondygnacji położył się na podeście i zapadł w sen. Jakub był już na tyle zalany, że nawet tego nie zauważył. Wdrapywał się coraz wyżej i wyżej. Wreszcie zatrzymał się wysoko tam, gdzie kiedyś wisiał cerkiewny dzwon, zakopany obecnie na austryjackim cmentarzu. Wypił swój ostani kieliszek i wyjrzał przez wąskie okienko. Miasto spało. Czekał przez chwilę na ruskiego ale widząc że nie nadchodzi ruszył na dół wypijając po drodze jego kieliszki. Gdy osiągnął poziom ziemi był już tak pijany, że poruszać się mógł jedynie na czworaka. Jego sekundantów już nie było. Kawałek dalej starali się przywrócić pułkownika do życia. Niezbyt im to wychodziło. Jakub zaszczekał do księżyca i ruszył na czworaka do swojej chałupy na Starym Majdanie, oddalonej o bagatela osiem kilometrów."

Kroniki Jakuba Wędrowycza - A. Pilipiuk :)

Ru...........tQ

2012-03-07, 16:07
4:42 "raz, dwa, trzy" To ten z filmiku z tymi trollami na ventrillo :D


Srasłkasz

2012-03-07, 16:07
Ten co kręcił wkurzał mnie tym 'k***a' co drugie słowo, widać że prostak.

romcio115

2012-03-07, 23:23
paww napisał/a:

To teraz odpowiedź gimnazjum i podstawówki ;D


W Gimnazjum sie w to już nie bawią

bblaska

2012-03-08, 00:53
widać , że technikum Student Pił Ciepłą :D aahhh Ciepłe WŻG wchodzi jak żadna inna :D

Razr

2012-03-17, 23:23
juki napisał/a:



Jutro albo pojutrze zmontuje filmik i wstawie stan kolegi po okreslonym czasie ;]



A ja czekam i czekam.. Będzie ten filmik ?