18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Schizofrenia.

BrunoL • 2013-07-05, 05:00
Seria obrazów, która zupełnie pokrywa się z moim wyobrażeniem dotyczącym objawów wytwórczych w ciężkich chorobach psychicznych.



oc...........an

2013-07-05, 06:09
Mmm... te suczki z 4 i 7 obrazka... r*chałbym! :wali:

Wiem, trochę za stare, ale cóż porobić! W dzisiejszych czasach bardzo trudno o świeży, roczny towar :emo:


:trollencjusz:

rebmac

2013-07-05, 08:03
DUST ty jebako

Un_Nem

2013-07-05, 08:19
j***ny pedofil!
jak mozna tak pisac?
heloł! idziesz na policje!

Vi...........et

2013-07-05, 11:19
Sam nie wiem jak się do tego ustosunkować. Znałem przez kilka lat kumpla, który dostał w łeb tasakiem na koncercie jakiegoś metalowego zespołu i przeleżał w śpiączce kilka miesięcy. Po tym czasie zaostrzyła mu się schizofrenia, którą już miał wcześniej i dokładnie opisywał mi wszystkie objawy oraz halucynacje. Widywał kręcące się w ścianie pozaginane gwoździe, co kilka dni ducha swojego dziadka, który wciąż powtarzał jeden i ten sam tekst: "nie będę wam więcej pomagał", wspominał o śmiechu, który słyszy codziennie w głowie i namawia go do samobójstwa, które to pewnego dnia postanowił wdrożyć w życie, lecz zdarzył się nie fart, ponieważ rura w kotłowni na której miał się powiesić, pie**olnęła pod jego ciężarem zalewając(w małym stopniu) jego i kotłownię wodą. Poza tym notoryczne przerywanie danego tematu swojej wypowiedzi i skakanie na inny, euforia, która za kilka chwil zamienia się w głęboką apatię itp. Nie mam już z gościem kontaktu, a szkoda, bo lubiłem go i mam nadzieję, że obecnie żyje mu się jakoś lepiej.

Darkstep

2013-07-05, 11:28
@up

Słyszałem o twoim koledzę, Boogey-Man i Freedy Kruger wiele o nim mi opowiadali....

Kfarak

2013-07-05, 11:42
Rzeczywiście przerażające, tylko schizofrenik mógłby to wymyślić :erniepalm:

Atreyu

2013-07-05, 13:33
Na pierwszym obrazku potwór spier**la i chowa się przed tą chorą dziewczynką która próbuje dobrać mu się do lodówki.

Admin_RedTube

2013-07-05, 13:36
Ja tam nie ogarniam jak można mieć takie schizy nie biorąc niczego. Jest to dla mnie tak niezrozumiałe.

btw. Po czym są najlepsze schizy? (wyłączając grzybki)
Pytam bo pewnie dużo ćpunków tutaj siedzi :)

Mardog

2013-07-05, 14:06
Coś mi się wydaje, że schizofrenia nie na tym polega :shock:

skrimek

2013-07-05, 14:23
Admin_RedTube napisał/a:

Ja tam nie ogarniam jak można mieć takie schizy nie biorąc niczego. Jest to dla mnie tak niezrozumiałe.

btw. Po czym są najlepsze schizy? (wyłączając grzybki)
Pytam bo pewnie dużo ćpunków tutaj siedzi :)



benzydamina. Można kupić w aptece

Ma...........l2

2013-07-05, 14:33
Admin_RedTube po acodinie było fajnie, jak dużo spalisz zioła to też masz schizy, po chaszu , gałce muszkatałowej.

Qbiini

2013-07-05, 14:39
heh przerąbane mieć takie schizy... gadać samemu do siebie i inne takie... prawda?

@up całkowicie się z tobą zgadzam

MateuszMmz

2013-07-05, 14:48
Te obrazy powinny być przestrogą dla tych co sobie narkotykami/lekami chcą wywołać halucynacje. Jak kogoś takiego spotkacie to pokażcie mu te obrazki, na pewno zmądrzeje