18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scania i pomysłowe lusterka

Co...........er • 2014-04-26, 02:26
Dzięki migającym żaróweczkom na lusterkach, kierowcy Scanii będą przynajmniej wiedzieli kiedy mielą pod kołami jakiegoś szlifierkocyklistę :krejzi:


bz...........ue

2014-04-26, 12:50
W praktyce oznacza to, że będzie mniej materiału na harda.

ml...........kv

2014-04-26, 13:37
jazda tirem jest głupia, męcząca i każdy może to robić bez żadnego wykształcenia - bardzo mało ambitna, kierowcom siadają kręgosłupy, śpią kiedy muszą, czy to dzień czy to noc, jadą i nic nie robią. Kto się szczyci być kierowcą tira ten głosuje na pis.


Tiry na tory - zawalidrogi i niszczyciele asfaltów. Ps tylko w polsce obywatel swojego kraju musi płacić za używanie własnych autrostrad, gdy jedziesz a4 mmożesz zapłacić osobówką ok 100 zł za jeden przejazd , przejezdziesz całe niemcy jako obcokrajowiec - żadnej bramki - ja pirdole co za kraj, i jakie wspaniałe Niemcy.

zxcasdqwe

2014-04-26, 13:55
@Zalirq
Nie sadze zeby jakis monitor rozpraszal, szczególnie ze i tak w tych samochodach sa GPSy, jakies telewizorki i nikt nie marudzi. Do tego monitor nie oslepia nawet jak jakis debil jedzie na długich za Toba. Teraz sobie wyobraz ze te dlugie swiatla widzisz zeby nie wiadomo jak ten typek za toba sie nie ustawil. Osobiscie wybralbym kamery i normalne lusterka stosowane w tirach. Moge sie jednak mylic bo tirem nie miałem zbyt wielu okazji jezdzic.

Tamtaramtam

2014-04-26, 13:58
Ja dupce...od dziesięcioleci w kosmos latamy a oni teraz taki system wymyślili. Jak to się mówi...rychło wczas.

ianmoone

2014-04-26, 15:22
Niedługo wymyślą "a po co tam kierowca", samochód sam będzie jezdził i zmieniał bezpiecznie pasy -> na pewno będzie mniej wypadków :lodowka:

Lukasz2525

2014-04-26, 15:46
@ mlkv , chyba zdurniałeś do końca , sam idź się położyć na tory najlepiej . Pociąg nie dojeżdża wszędzie , tiry są potrzebne , ty jesteś nam niepotrzebny .

DawidJDM

2014-04-26, 17:55
@mlkv, j***ć cię trolu. Siedziałeś kiedyś w szoferce, łamałeś się zestawem pod rozładunek skoro pie**olisz że to dla wszystkich ? A może boli cię dupa że niektórzy lubią to co robią, dostają za to pieniądze, a ty odpie**alasz dzień w dzień tą samą rutynę ? Sam masz odrapane zderzaki w swoim Tico bo wyjechać spod biedronki nie potrafisz a pie**olisz tu takie farmazony.

Resterwers

2014-04-26, 18:50
Już widzę jak kierowcy będą to odpinali. Tak samo niepotrzebny bajer jak ostrzeżenie o niezapiętych pasach tyle, że bardziej wk***iający.

Mafiu66666

2014-04-26, 19:11
mlkv- to wypie**alaj do tych wspanialych niemiec bananowcu j***ny, a co do truckerów to w wiekszosci ich pasje wiec nie rozumiem... a wlasciwie to spoko, idz robic kariere jako ochroniarz w lidlu w niemczech.