18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sauna

silesiaster • 2009-09-05, 07:44
Wchodzi facet do sauny, a tam murzyn jara trawkę. Stwierdził, że też pociągnąłby sobie parę machów:
- Panie daj się sztachnąć.
- OK, 50 $ za 3 machy.
- No co pan, za tyle to mogę mieć kilka gramów.
- Panie, to jest suuuupeer towar, 50 $, albo daj mi spokój.
Facet stwierdził, że skoro jest to suuuper towar, to spróbuje. Zapłacił, sztachnął się 3 razy i widzi, że murzyn wychodzi z sauny. Facet pomyślał sobie, że go pewnie oszukał, sprzedał słaby towar i chce zwiać, więc wyskoczył z sauny i goni murzyna. Murzyn pod prysznic, facet za nim. Murzyn ubiera się, facet też. Murzyn wyskakuje z budynku i łapie taksówkę, facet za nim, łapie kolejną taksówkę i każe taksówkarzowi jechać za murzynem. Nabiera większej pewności, że gościu opchnął mu słaby towar. Murzyn kluczy po mieście , dojeżdża na rogatki miasta na skraju lasu, wyskakuje z taksówki, a facet za nim. Murzyn wchodzi do lasu, facet za nim, murzyn kluczy po lesie, w lewo, w prawo facet za nim. No i zgubił murzyna. Wściekł się, że facet zrobił go w balona, sprzedał mu za 50 $ słaby towar. Pokręcił się w kółko no i zachciało mu się zrobić kupę. Rozejrzał się dookoła, przykucnął, ściągnął spodnie i majtki, sprężył się ... aż tu nagle owy murzyn puka go w ramie i mówi:
- Panie ... panie ... w saunie się nie sra!!!

koopa

2009-09-05, 09:30
Trzeba sie maksymalnie zjarac wtedy ten joke jest najlepszy :]

kurosaki

2009-09-05, 11:13
takiego zakończenia się nie spodziewałam :D

MaxKing

2009-09-05, 13:05
Osobiście wolałem ten dowcip gdy murzyn wsiadł w awionetkę, facet w helikopter, lecieli, rozbili się gdzieś, wylądowali na bezludnej wyspie... ale co tam, i tak dobry :P

Brylas

2009-09-05, 14:12
Tez wolalem bardziej urozmaicona wersje poscigu;)) taksowki, supermarkety, rowery, samoloty, spadochrony etc;p Wtedy koniec jest jeszcze bardziej nieoczekiwany, bo juz zapomina sie o tej calej pie**olonej saunie :D

pa...........ix

2009-09-05, 18:13
CIEKAWE czemu mnie zakończenie nie zdziwiło.

posel1990

2009-09-05, 21:37
paix też srałeś w saunie? witam w klubie :-D

jarko

2009-09-05, 22:05
tylko kto bierze pieniądze do sauny? :P

Rh...........ox

2009-09-06, 08:13
Kto wpuszcza murzyna do sauny?