18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sąsiad wampir

Nuke • 2012-01-17, 13:29
Dwóch znajomych rozmawia:
- Ty, mój sąsiad jest wampirem!
- Skąd wiesz?
- Wbiłem mu drewniany kołek w serce i wiesz co? Umarł!

BongMan

2012-01-17, 14:18
Trzeba było go wywlec na słońce. Jakby się spalił - wampir. Jakby zaczął się błyszczeć - homowampir.

WhiteAngel

2012-01-17, 23:09
Still better vampire than Edward

Ce...........il

2012-01-17, 23:49
k***a, pies mojego sasiada tez jest wampirem...:/

EasyMedia

2012-01-18, 00:52
Nie chcę trollować, zazwyczaj gdy kawał mi się nie podoba to go nie komentuję. Jednak ostatnio zaobserwowałem tak k***a gigantyczny wysyp syfiastych "dowcipów", że się zastanawiam o co chodzi. Mam wrażenie, zresztą jak co roku, że odkąd zaczęła się sesja to na portal najwięcej wrzuca gimnazjum :|

Takeda

2012-01-18, 01:10
@up a tam gadanie. Ja na ten przykład powinienem teraz kuć jak cała reszta mojej grupy, a przesiaduję całymi dniami na sadolu itepe itede. Takich 'rodzynków' jest więcej.

RastaSoldat

2012-01-18, 01:35
Nie mam weny bo bym znalazł zdjęcie motywujące Cię do wrzucania mniej ch*jowych tematów.





ps. do moda lubiącego z mniej znanych powodów usuwać moje posty. Jest tutaj wyrażona opinia, więc spam to nie jest, nie obraża również, więc w wiadomości jak się jednak zdecydujesz usunąć to podaj powód, bo usunięcie niektórych jest niedorzeczne i głupie.

Pener

2012-01-18, 01:38
RastaSoldat napisał/a:

do moda lubiącego z mniej znanych powodów usuwać moje, posty. Jest tutaj wyrażona opinia, więc spam, nie obraża również, więc w wiadomości jak się jednak zdecydujesz usunąć to podaj powód, bo usunięcie niektórych jest niedorzeczne i głupie.


powód zawsze dostajesz po usunięciu posta
chyba powinieneś poczytać regulamin, jako jedyny się bulwersujesz o skasowane posty zawierające JEDNO SŁOWO ;)
4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

BongMan

2012-01-18, 14:22
Pener666 napisał/a:


powód zawsze dostajesz po usunięciu posta


Kłóciłbym się, czy zawsze... Kilka razy mi usunięto post a nie dostałem informacji jaki był powód.

.:...........:.

2012-01-18, 14:27
BongMan napisał/a:

Kilka razy mi usunięto post a nie dostałem informacji jaki był powód.



Może nie zauważyłeś. ;-)

RastaSoldat

2012-01-18, 14:43
od tego skrzętnie pomagać wam będę w usuwaniu takich postów :D

EasyMedia

2012-01-19, 05:39
Ja też ostatnio miałem takie pretensje, gdy mi wyrzucono posta z jednym słowem w treści. :D ch*j, że czasem jedno słowo wyraża więcej niż tysiąc Rafaello, czy jakoś tak.