18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sąsiad

lucass1621 • 2015-09-17, 21:42
Zenek po pracy poszedł na piwko. Kiedy "lekko" podchmielony wrócił do domu, zastał w przedpokoju żonę w masce i stroju sado-maso, którą od tyłu ostro zapinał sąsiad. Wpie**olił sąsiadowi, żonę wyj***ł na klatkę schodową a sam wyciągnął piwko z lodówki i zasiadł przed telewizorem. Pstrykając kanałami zastanawiał się co zrobić z tą dziwną sytuacją. W końcu rozejrzał się po pokoju,podrapał po głowie, wstał, przeprosił sąsiada, wpuścił sąsiadkę z powrotem do środka i poszedł do swojego mieszkania.

krzyks

2015-09-17, 21:55
Ja byłem świadkiem podobnej sytuacji. Koleś wrócił naj***ny do domu, ale taksówka podjechała bramę bliżej. Ten wlazł na swoje piętro, zadzwonił, a tam akurat była opiekunka, która nie wiedziała, że chłopak tam nie mieszka. Ten powiedział cześć i na pewniaka wali do pokoju. A jako, że mieszkania tak ustawne, że każde w tym samym miejscu ma łóżko, to walnął się i śpi... Hehe.... rodzice go tam znaleźli, bo wiedzieli, że Taxi go przywiozło, ale do domu nie dotarł.... No, ale młody zachował się ok, przeprosił na ile mógł i wyszedł.