18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sarah Silverman - You're Gonna Die Soon

MCH • 2011-03-24, 15:38
Taka oto piosenka na temat przyszłości starszych ludzi :lol: Polecam poczekać do 1:13 :)

foxx

2011-03-24, 17:18
No i ? czekałem do 1:13 i po tym wyłączyłem... Nic się nie wydarzyło. ;p

Saia

2011-03-24, 22:32
foxx napisał/a:

No i ? czekałem do 1:13 i po tym wyłączyłem... Nic się nie wydarzyło. ;p



Bo to jest zła wersja. Tu masz pełno fajnych zwrotów akcji: www.songofoldpeople.com

dback

2011-03-24, 22:52
Wkuriwa mnie ten nowy player - pasuje to www.dobro.pl a nie do sadistica

WhatsUpMan

2011-03-24, 23:39
Wk***ia mnie ta suka ...

spiepszaj_dzbanie

2011-03-25, 00:37
dback napisał/a:

Wkuriwa mnie ten nowy player - pasuje to www.dobro.pl a nie do sadistica


kolory są zdeczka ch*jowe, ale narazie się nie pie**oli jak poprzedni

Talisker

2011-03-25, 16:03
a ja ją lubię i zapodam kilka cytatów z Sary, pasowała by do nas :-P

Cytat:

Większość ludzi za śmierć Jezusa obwinia Żydów. Żydzi zwalają na Rzymian. Ja należę do tej wąskiej grupy, która uważa, że winni są czarni.


Cytat:


Mój były chłopak był półczarny... O, przepraszam, jestem taką pesymistką i z dwóch rzeczy zawsze wybieram tę gorszą. Poprawiam się: on był półbiały!



Cytat:

Moja siostra wychodzi za mąż. Podejmują z mężem decyzję, że przyjmą nawzajem swoje nazwiska. Ona będzie się więc teraz nazywać Susan Silverman-Abramowitz. Ale zastanawiają się, czy nie lepiej skrócić to do 'Żydzi'



Cytat:

Bardzo pragnę poddać się aborcji, ale niestety, mamy z chłopakiem problemy, żeby zajść w ciążę.



Cytat:

Miałam aborcję. To jedna z 50 najtrudniejszych decyzji, które może podjąć kobieta.



Cytat:

Nie chcę być nazywana hetero bądź homo. Nienawidzę tych szufladek. Chcę, żeby ludzie patrzyli na mnie i widzieli tego, kim jestem naprawdę - BIAŁĄ dziewczynę.


pisage

2011-03-25, 19:09
Laska jest naprawdę dobra. Prawie już o niej zapomniałem a tu taka miła niespodzianka...

midnightc

2011-03-26, 02:04
No zajebiste, zapewne śmieszy was też jak ktoś powie słowo "pupa" itp., w końcu coś trzeba robić zanim pójdzie się na leżakowanie, nie?